Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a videóval mit fogok...

Ezzel a videóval mit fogok elérni? Fogyás, erőállóképesség?

Figyelt kérdés

Röviden rólam. Mindig is sportoltam, 6 éves korom óta. 4 éve versenyszerűen kezdtem el sportolni akkor 52 kiló voltam(izom nem nagyon volt rajtam), most 60 vagyok, a versenyzést szüneteltettem, de most újra szeretném kezdeni!

Ezt a nyarat(és pár napot tavaszból:D) edzéssel akarom tölteni. Erősödni szeretnék és fogyni, legalább 10 kilót.

Étkezésem még nem igazán tökéletes, nem tudok jól főzni, így most még hamar elkészíthető ételeket eszem, tudom nem egészséges és már dolgozom az ügyön.

1500 kalória körül étkezem, időszakos böjtöt csinálok e mellett. Fehérjeport is beszerzek, mert elég nehezen van meg a napi fehérjemennyiségem.

Reggelente futni szerettem volna, de nagyon nehezen venném rá magam, így arra gondoltam, inkább ezt(és hasonló) a videót csinálnám, hetente 3x, reggel.

https://www.youtube.com/watch?v=Y7WPBLL8REk

Nyáron nem tudom pontosan hogy lesz, de minimum 3 edzésem lesz egy héten, ez futás(4km), kardió és kis erősítés, súlyzós edzés. 1,5-2 órás. Valószínűleg lesz még heti 2x csak kardiós edzés, ez egy órás lesz előreláthatólag.

A fent leírtak alapján szerintetek le tudok fogyni? Mit gondoltok erről az edzéstervről?

Köszi a válaszokat!



2019. máj. 15. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Pont ezt csináltam meg tegnap, és kb mozogni nem tudok olyan izomlázam van, minden mozdulat fáj :D
2019. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Haha, én is majd kipurcantam tőle.:DD
2019. máj. 15. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
60 kilósan akarsz fogyni? Hány centi vagy? Csak mert az egy teljesen normális testsúly egy átlagos magasságú (160-170 cm) nőnek.
2019. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
155 cm vagyok.
2019. máj. 15. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!