Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni generali...

Hogyan lehet lefogyni generalizált szorongás és pánik betegség mellett? Hogyan lehet nem enni ha szorongok?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a szorongás miatt csak eszek és eszek. Hogyan lehet ennek véget vetni? Már 86 kg vagyok. Nagyon sok. 162cm és nő.
2019. máj. 19. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kértél szaksegítséget? El kell menni pszichológushoz, nem egyedül szenvedni. Nyilván kell valamit találni, ami az evés elveendő öröme helyére léphet. Vagy szedsz rá gyógyszert? Abban az esetben az nem megfelelő.
2019. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Heti 5x 30-45 perc sport (mindkét problémádra jótékony hatással bír)
2019. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Persze, hogy kértem. A pszichiáter junius 6-án tud fogadni, a pszichológus eléggé húzta a száját, de végül junius közepére ő is adott időpontot.

Heti 5 alkalommal sport? Jó vicc. Látom nem szorongtal még, ez annyira kimerít, hogy kb ilyenkor már esnék össze a fáradságtól, de nem lehet, mert gyakorlatilag egyedül vagyok 2 gyerekemmel.

2019. máj. 19. 16:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor már csak június közepéig kell kibírni, onnan a szakemberek már sínre raknak. Nyilván a szorongást kell előbb megszüntetni, és az magával hozza az evés mint pótszer iránti igény csökkenését. De ha tudsz, gyalogolj egy fél órát, ha nem is heti ötször, de néha, az kalóriát is éget, meg a fény, a levegő, a mozgás élénkít is. Miért húzta a száját a pszichológus?
2019. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szorongtam már, 3 hónapig szülés után. Úgyhogy nem a levegőbe beszéltem. A sport nem vicc, hanem a terápia része. Valqhogy muszáj rá időt keríteni. Már ha meg akarod oldani.
2019. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szívesen sportolnék, ha lenne rá erőm és segítségem aki 1 órát el lenne a kicsivel. Éjszakánként 3x kelek hozzá, nem tudja még átaludni az éjszakát. Férjem 12 órát dolgozik. Nincs 5 napom egy héten sportra. Ha lenne előbb aludnék. Én 1996 óta szorongok. De csak pár hónapja vált kezelhetetlenné. Tudom mitől az okot megszüntettem, de nem múlt el.

Azért húzta a száját mert nem akart vállalni.

2019. máj. 19. 17:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Mért nem akart vállalni? Tb-s vagy magán?

Valószínűleg mégse szűnt meg minden ok. Szülés utáni depresszió? Jó lenne, ha a férjed többet lenne otthon és nem lennél magadra hagyva. A gyereknevelés páros műfaj. Mi volt az az ok, amit megszüntettél?

2019. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy jó étrend sokat segíthet. Nem az a baj, hogy eszel, hanem az, hogy valószínűleg nem a megfelelő ételeket.
2019. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 lilla64 ***** válasza:
Mozgás,sport.Az oldja a feszültséget.
2019. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én akkor megyek sportolni, amikor délután elalszik a gyerek. Bébiőr be, én rá az elliptikus trénerre, fél-háromnegy óra, aztán beájulok a gyerek mellé.
2019. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!