Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázok, edzek, de nem...

Diétázok, edzek, de nem fogyok! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

11 hónaposak az ikreim.

25kg-t akarok fogyni.

Személyre szabot étrendet követek, edzek, itthon is futópadon.3 hónapja

De mi lehet a probléma?

1kg-t se fogytam.


2019. máj. 22. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi kalóriát eszel egy nap? Magasság, súly, életkor? Egy átlagos napon mit mozogsz, mit eszel?
2019. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem jó az étrend akkor. ha 3 hónapja nem fogytál, akkor túl sok kalóriát eszel. vagy valamilyen hormonális problémád van.
2019. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Rossz az étrend.

Mikor nekem orvos javasolt diétàt, 3-3 hónapig, csinàltam, mozogtam, semmit nem fogytam.

Aztàn én magam utànajàrtam mi a baj. Az hogy az orvos egy sablon diétàt javasolt ami az én àllapotomban egyszerűen nem volt megfelelő. Az új infók alapjàn beàlltam egy étrendre, mozgàsra és bő 2,5 hónap alatt 11 kg lement. Eddig.

A szakembernek tűnő egyén nem mindig garancia. Vàltoztass!

2019. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat le maradt.

24 éves, 171 cm, 95kg vagyok.

2 naponta gyors séta-kocogás futópadon.

Pihenő napon, csak a lányaimmal sétálgatok kint.

Iszok májvateát a gyorsabb anyagcserére.

2019. máj. 22. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:
mennyi kalóriát eszel egy nap és miket?
2019. máj. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Látatlanba én is azt mondanám, hogy nem megfelelő az étrended és túl sok kalóriát viszel be. Én egyetemen jártam úgy, hogy hiába volt heti 4 intenzív kosáredzésem, meg 1-2 meccsem, mégis híztam. Mert összevissza ettem mindenféle trash kaját, péksüteményt, csokit etc. Aztán mikor radikálisan megváltoztattam az étkezési szokásaimat, ugyanezzel a heti terheléssel három hónap alatt sikerült majdnem húsz kilótól megszabadulnom.


28/F

2019. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1800kcal étrendet csináltak nekem.

Semmi különöset, csirke,zöldség,tojás,gyümi,zabpelyhes,zabkása,cukormentes ,fehérlisztes ételeket fogyasztok.

Jah, és nem szoptatok.

2019. máj. 23. 15:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Mióta csinálod? nekem 1 hónap kellett hogy beinduljon, igaz az elején csak vizet vesztettem az volt minusz 3 kg, utána indult be az igazi fogyás. Egyébként lehet, hogy a fehérlisztes pékáru (Ha naponta sokat eszel belőle) bezavarhat, ha ajánlhatom és belefér akkor egyél helyette teljes kiörülésű pékárukat. Nekem az jött be, persze volt mikor megettem 1-2x én is fehér lisztes árut mert az ember nem tudja elkerülni de az nagyon ritka volt hetente max 1-2x.
2019. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sok lesz a szénhidràt. A fehér lisztes cuccokban eleve több van, és a vércukrot is jobban dobàljàk. Nem kéne. Csinàltathatnàl inzulinrezisztencia tesztet. Nekem az van, elég magas az inzulinom 2 óra utàn is, azért hízok rohadt könnyen és gyorsan. Persze sokàig nem tudtam róla. Fehérlisztes dolgokról le kellett àllnom, cukorról is, gabonàk felejtősek, rizst se eszek. Egyedül csökkentett ch tartalmú kenyér fér bele de az is max napi 3 db, plusz heti egyszer valami szénhidràt - durum tészta vagy krumpli. De csak hogy ne folyton nyúlkajàt egyek és ennyi belefér.Több nem. A maradék kajàm pàrolt zöldség hús salàta, tojàs, zsír, olajos magvak, tejtermékek. Cukormentes édességekkel is vigyàznom kell a szénhidràt miatt. Elég szigorúra kellett vennem a betegségem miatt. Marhàra nem akarok cukorbeteg lenni.
2019. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rosszúl írtam.

Fehérlisztes dolgokat nem fogyasztok.

2019. máj. 24. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!