Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 180 kilós ember hogyan...

Egy 180 kilós ember hogyan fogyjon le?

Figyelt kérdés

Szívelégtelenség és pajzsmirigy alulműködés mellett .

Gyógyszert szed rá. Diétázik nem eszik cukrot és kenyeret sem.

Miért nem fogy ?


2019. máj. 23. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem mindegy milyen diéta de amúgy ugyanúgy diétàval, kímélő mozgàssal mint olyan akinek 30 kg feleslege van.

Èn pm alulműködéssel, pcos- el, inzulinrezisztenciàval együtt fogyok. 170-ről indultam, 11kg ment le eddig. Màrcius 1 óta.

Alacsony szénhidràttartalmú, zsírban és fehérjében gazdag diétàval.

Az hogy cukrot kenyeret nem eszel, nem sokat jelent, attól még tudsz sok szénhidràtot enni.

Inzulinrezisztencia tesztre se àrtana menned.

2019. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Egyen mindent módjával, étkezzen változatosan, de felét vagy háromnegyedét az addigi adagoknak.
2019. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 lilla64 ***** válasza:
85%
Volt orvosnál? Szerintem ide már szakember segitsége kellene
2019. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Ekkora méretű túlsúlynál nem érdemes kockáztatni, mindenképpen szakember segítségét ajánlanám. Például egy dietetikusét, ahol esetleg fény derülne arra is, hogy hol csúszik el a kedves páciens. Kapna konkrét tervezetet, receptötleteket. Az nagyon kevés infó, hogy nem eszik cukrot, kenyeret. Valami miatt mégis ekkorára hízott (persze a pajzsmirigye sem segíti a fogyásban, de azért egy alulműködő pm még önmagában nem elegendő ilyen mértékű elhízáshoz), ráadásul ekkora súlynál gondolom még a mozgás is igen csak korlátozott, mely által értelemszerűen a bevitt kalóriamennyiség is igencsak limitált, csak úgy, mint a választék.
2019. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz így megmondani.De ekkora túlsúlynál nincs lehetősége gyomorgyűrűre?
2019. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

5.

Minek?

Önerőből is lehet fogyni csak persze lassabb és maceràsabb lesz, de lehet.

2019. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#6

Talán azért, mert lehet, hogy ennél a testsúlynál már nincs idő a lassabb és macerásabb fogyásra? Nem akarok vészmadárkodni de remélem érted, mire gondolok.

2019. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Persze ezt is értem, de azért nem 300 kiló a kérdező. Én amúgy 170-ről indultam, 159-nél járok és még nincs meg a 3 hónap, hogy elkezdtem. Tehát van fogalmam róla milyen így élni, és el tudtam kezdeni változtatni. De eszembe se jutott gyomorműtét. Ami azt illeti, ha ingyen csinálnák akkor se akarnám. Tény, hogy nekem nincs baj a szívemmel (voltam vizsgálaton). Bár ekkora súlyt műtéttel is másfél 2 év lefogyni. Max 1 évet nyerne vele idő tekintetében, én a sajátom esetében 3 évvel számoltam. Majd kiderül.

De a műtét azért elég nagy szívás, vannak akik belehalnak például, a vitaminok rosszabbul szívódnak fel utána, jobban hullik a hajuk, szövődmények stb. Ha nem tanul önkontrollt lassan, hetek-hónapok alatt, nem fogja tudni megállni, hogy ne legyenek falásrohamai. Ilyen műtétnél meg ez veszélyes. Nagyon érdemes átgondolni.

Ha már 20 kilót fogy, az is javítani fog az állapotán, és ahhoz azért nem kellenek évek.

2019. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Nem rólam van szó , hanem egy haveromról. Sajnos nincs könnyű helyzetben ezért keresem számára a megoldásokat .

2019. máj. 23. 19:06
 10/17 A kérdező kommentje:
A gyomorgyűrűt nem biztos hogy a szíve kibírná.
2019. máj. 23. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!