Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 180 kilós ember hogyan...

Egy 180 kilós ember hogyan fogyjon le?

Figyelt kérdés

Szívelégtelenség és pajzsmirigy alulműködés mellett .

Gyógyszert szed rá. Diétázik nem eszik cukrot és kenyeret sem.

Miért nem fogy ?


2019. máj. 23. 15:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az a kommentelő aki majdnem olyan súlyú mint a haverom 170 kg te milyen magas vagy ? Mennyi a kitűzött célod a fogyásban hogy három évet adtál rá magadnak ? Kb . 70 kiló azaz egy mázsát akarsz lefogyni ?

Mit mozogsz a diéta mellé ?

Köszi ha segítesz , hogy én is segíthessek.

2019. máj. 23. 19:12
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szíve miatt írtam, hogy menjen rá inkább a szénhidrátszegény diétára.
2019. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lennék akitől kérdeztél. Igen 170-ről indultam, jelenleg 159-nél vagyok, jövő héten töltöm a 3 hónapot. 175 centi magas vagyok, 65 kg a célom, igen, több mint 100kg lesz a vége majd. Nem véletlen számoltam a 3 évet:) Később majd lassulni fog, most megy a heti 1 kg mínusz, de később majd már kevesebb lesz a fogyás, lassabb, és lesznek stagnálós időszakok is. ÉN minden ilyesmivel számoltam, ezért 3 év. Aztán az is lehet hogy több, engem igazából nem érdekel mennyi idő, de véget akarok vetni a kövérségnek, és nem akarok cukorbeteg lenni (inzulinrezisztens vagyok, így előbb utóbb kialakul ha nem változtatok), és meghalni sem szeretnék. Szóval ennyi. Bőrműtétre is elkezdtem félretenni már, nem alapozok arra, hogy tb-re megcsinálják, addig még bármi történhet.
2019. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs lemaradt a mozgás. Heti 3x 1 órát kezdtem el mozogni. Szobabicikli, hasizomerősítés kondigéppel, és a karomra súlyzózok 1kg-s súlyzókkal, hogy azok is mozogjanak. Egyenlőre nekem ez elég.

Később majd nehezebb súlyzókat is szeretnék, illetve ha már ez a nagyon sok súly 60-70 kg lemegy, lesz más mozgás is. Nem szeretném az ízületeimet tönkretenni.

2019. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kimerítő válaszod , sokat segítettél igazán.😃
2019. máj. 23. 20:26
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Még 1 dolog. A baràtod ne próbàljon rendes szobabiciklit, nem hiszem hogy fog talàlni olyat ami elbírja. Amit én hasznàlok mini bicikli tehàt nem ràülve kell tekerni. Nincs ülés se kormàny. Arra van hogy egy székre vagy bàrmi màsra ülve a làbakat lehet vele edzeni, àtmozgatni. Ha felteszi egy asztalra, a karokat is lehet:)

Semmiképp ne terhelje túl magàt. A fogyàs nagyobb részt úgyis a diétàn múlik. Persze mozgâs az kell de csak fokozatosan:)

2019. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet vele azóta?
ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!