Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lenne hatekonyabb a...

Hogyan lenne hatekonyabb a fogyasom?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és 140kg 2 hónapja, hogy megállás nélkül fogyozom, odafigyelt étkezéssel edzéstervel, teremben és itthon egyaránt. Napi 12 orát dolgozom 1 órát edzek minden nap. 14kg ment le a 2 hónap alatt és nagyon csalodott vagyok.

Taplalekiegeszitobol super fat burnert szedek.

Szerintetek, hogy lenne hatekonyabb a fogyasom? Es gyorsabb?


2019. febr. 24. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy csalódott?

Ez NAGYON szép eredmény ennyi idő alatt! És később, ahogy közeledsz az ideális testsúlytartomány felé, úgy lesz egyre kevesebb az ideális havi fogyás mértéke!

2019. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te fogyatékos vagy vagy ez megint kamu kérdés? 2 hónap alatt 14 kg, az 1 hónap alatt 7 kg, ami hetente majdnem 2 kg... mi ezzel a bajod? Heti 0,5-1 kiló a normál ütemű fogyás normál esetben.

Mégis mit vársz, hogy hetente 10 kilót fogsz fogyni, vagy mi?

2019. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Ne akarj ennél gyorsabban fogyni, mert a bőröd nem tudja követni, aztán ott lóg majd rajtad 4 négyzetméter fölösleges bőr! Én még ezt is gyorsnak tartom.
2019. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
17 évesen napi 12 órát dolgozol? Már csak a kimerüléstől is fogyni fogsz... de amúgy ez egyáltalán nem rossz eredmény, sőt, legyél büszke magadra!
2019. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!