Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az egész zavaros, hogyan...

Az egész zavaros, hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

A következő dologban szeretnék tanácsot kérni.

Nos, 16 éves vagyok, lány, 153 cm magas. Mostanában nem mértem magamat, de úgy két hónapja lehettem 78-79 kiló körül.

Még januárban elkezdtem fogyózni, napi 5 étkezés, gyümölcsök stb. Áprilisig semmi nem történt, pedig tényleg betartottam mindent.

Most már nem a meszokott diétához tartom magam, viszont nem eszek csokikat, csipszeket, fehér kenyeret, zsemlét se, ezeket már nem hoztam vissza az életembe, mert már ha csak rájuk gondolok, hányingerem van.

Sportolni ugyanúgy sportolok, futok, ahova csak tudok, gyalog megyek, vagy biciklivel. Illetve néha edzőterembe is betévedek.

Tehát, most is fennt áll az az étkezés, csak mégsem, mert jóval kevesebbet eszek.

Mégis híztam, sőt hízok egyre jobban. Ez hogy lehetséges?


Mostanában a ciklusom se jó, egy hetet kihagy, aztán megint van. Ingerlékeny is vagyok, és állandóan fáradt.

Lehetséges, hogy a hormonokkal van baj? Esetleg pajzsmirigy...?


Bocsánat a hosszúság miatt.


Válaszokat köszönöm előre is!!



2019. máj. 26. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló magas vagyok mint te, csak én 150 centi (és 18 éves lány) Nemrég 68kg voltam, mostmár 54 és csak annyit csináltam hogy 1200kcalt ettem, én sem ettem kenyeret tésztát csipszet csokit azt ritkán, de én csak 3x ettem, plusz 1órát tornáztam itthon.. Ha nagyon keveset eszel attól még hízhatsz is :D
2019. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem saját akaratamból eszek keveset, hanem egyszerűen nem kívánom az ételt... köszi hogy leírtad! :)
2019. máj. 26. 17:10
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
"Mostanában nem mértem magam." Akkor honnan tudod, hogy híztál? Ha nem eszel szénhidrátot és mozogsz, akkor nem hízhatsz.
2019. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondták a családtagjaim, hogy eléggé látszik, hogy sokat híztam pár hónap alatt... illetve, a képek amik készültek rólam, azok is sokat elárulnak arról, hogy pár hónapja, hete hogy néztem ki, és ahhoz képest most. Ezt elfelejtettem fentebb odaírni. Bocsi.
2019. máj. 26. 17:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább a mérlegben kéne bízni, mint bemondásra! Ha nincs mérleged, vegyél. Adatok nélkül nincs miről beszélni!
2019. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
6,5 kiló jött fel.
2019. máj. 26. 17:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Most így hirtelen honnan tudtad meg az elmúlt fél órában? Pont most mérted meg?
2019. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, hanem átmentem mamámhoz, mert neki van. A szomszédban (ikerház) lakik. Nem tudom, hogy most ez miért ilyen fontos, muszáj ilyenbe belekötni?
2019. máj. 26. 19:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriákat számoltál? Simán lehet úgy is "sokat" enni, hogyha elhagyod a fenti dolgokat. Valamit rosszul csinálsz, hogyha a ciklusod se az igazi. Leírnád mondjuk egy átlagos napon, hogy mit eszel reggeltől estig?
2019. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lilla64 ***** válasza:
Voltál orvosnál?Lehet hormonzavar és azért nem tudsz fogy ni.Egy barátnőm igy volt.
2019. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!