Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nap végére...

Mit csináljak, ha nap végére elfogy a motivációm, és sóvárgok mindenféle után?

Figyelt kérdés
Egész nap jól tartom magam a kitűzött célokhoz, de este minden megváltozik. 5 órakor szoktam nekiállni vacsorát főzni, párom fél 8-ra ér haza, akkor vacsizunk. Ilyenkor szokott elbukni az egész napra kitűzött cél, úgy érzem ilyenkor nassolnék, stb. Hogyan vonjam el a figyelmem, vagy mit csináljak?

2019. máj. 27. 23:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A diétám sok zöldségből, hüvelyesből, rozskenyérből, kevés gyümölcsből, zabpehelyből, ilyesmikből áll. Cukrot nem fogyasztok, édességet nem veszek/nem sütök, a kenyérféléknek, tésztaféléknek nem tudok ellenállni... 10kg-ot leadtam tavaly, nem híztam vissza, de azóta nem mozdulnak a kilók.
2019. máj. 27. 23:59
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Akkor egyél a nap végén....
2019. máj. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Minden este nassolok. 12 kilót fogytam 3 hónap alatt. Nem kell lemondani a nassolásról, csak nem mindegy MIT és abból MENNYIT eszel meg.
2019. máj. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Igaza van az előttem szólónak nem mindegy mit nassolsz! :) Szerintem gyakrabban kéne enni a nap folyamán keveseket és nem éheznél ki nap végére, egyébként ha érzed hogy elcsábulnál akkor gondolj valami motiválóra, hallgass zenét, nézegesd meg magad a tükörben mindegy csak tereld vissza a gondolataidat arra hogy mi a cél és ahhoz mi kell. Nekem ezek váltak be eddig.
2019. máj. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 lilla64 ***** válasza:
70%
Én ilyenkor almát ettem,az bevált.
2019. máj. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Tarts otthon nasit de na olyat amit szoktál pl én ilyen rice up chipset szoktam abból max a fél zacskó egy nassolásra az 30gramm olyan 150kcal kb de legalább egészségesebb nasi, vagy cukormentes proteinszelet még amit ajánlanék.

De ezeknék is figyelni kell a mennyiségre.

Próbáld leküzdeni a falásrohamokat de ha nagyon nem megy akkor valami ilyesmi nasi ha beleszámolod a kalóriába akkor nagy baj nem lesz.

2019. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
16%
Maradj dagadt.
2019. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Akaraterő. Máshogy nem megy. Én egy-egy kocka csokit megszoktam engedni magamnak, belefér a diétába ha nagyon megenném. Vagy csinálok egy turmixot valamilyen gyümölcsből, kakaóból, édesítőből. Eltelít és átveri az agyam. Úgyérzem, mintha bezabáltam volna édességből, de a kalória tartalma alacsony. Esetleg fehérje shake is jó lehet erre.

Az hogy fentit válaszd a tábla csoki, vagy a bolognai helyett viszont... akaraterő.

2019. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Húst, tejterméket, tojás direkt nem eszel? Amiket felsoroltál, azokban lehet, hogy kevés a fehérje és a zsír, és sok a szénhidrát. Én ilyen ételek mellett folyamatosan éheznék, persze nem vagyunk egyformák. Ha vega vagy, este egyél valamilyen olajos magot, nem kell sok, egy marék is elég laktató. Vagy igyál meg egy fehérjeturmixot, és pótold a hiányzó omega-3 zsírsavakat.
2019. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen, vegán vagyok, de nem akartam írni, hogy elkerüljem a felesleges vitákat. Amúgy ezt nem értem az egészben, hogy az összes állati eredetű ételről pillanat alatt lemondtam, 14 évnyi dohányzás után egyik napról a másikra tettem le a cigit, de ha meglátok egy sokmagvas rozsos zsemlét, teljesen az eszemet vesztem, az összes akaraterőm elszáll. 10 kilót kéne még leadnom, ami nagyon sok nekem.
2019. máj. 28. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!