Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
177 centi, 84 kiló vagyok és szeretnék nyár végére minimum 10 kilótól megszabadulni.. Sajnos az ülő életmódom miatt nem nagyon tudok mozogni, valami kevés mozgásos módszer létezik-e? Kb mennyi kcal-t vihetek be és miből?

2019. máj. 30. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nő vagy vagy férfi? Miket és mennyit és hányszor eszel egy nap ?
2019. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én pl. 20 kilót adtam le mozgás nélkül úgy, hogy az édességeket kiűztem az étrendből.

Az igaz, hogy kellemetlen tud lenni, továbbá élethosszig tartó diétának kell lennie, de működhet.

Más kérdés, hogy az a 20 kiló az felesleg volt, nem a "normál" súlyom.

2019. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni. Nekem a sok zsír , több fehérje, kevés szénhidràt vàlt be. A kalóriamegvonàs pl nem jött be.
2019. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

férfi vagyok.

gondolom a legfőbb szénhidrát forrás gyümölcs, zöldség, rizs legyen?!

2019. máj. 30. 21:58
 5/8 A kérdező kommentje:
napi 3-4x eszek kb, reggeli mindig kimarad, tízórai, ebed, vacsora megvan mindig, ezek kozott szokott lenni nasi is..:/ altalaban tízóraira peksutemenyt eszek, ebed,vacsora valtozo
2019. máj. 30. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezeket ki kell tapasztalni. Èn pl a rizst nem szeretem, kölest, bulgurt, zabot sem), gyümölcsöket nem tudok enni. Így maradtak szénhidràtforràsnak a zöldségek, salàtàk, néha hüvelyesek, szénhidràtcsökkentett kenyér, olajos magvakban is van + heti egyszer durumtészta/ teljes kiőrlésű tésztavagy krumpli. Èn ezekkel teljesen jól megvagyok. Cukormentes édességeket is szoktam enni, abban is van szénhidràt.
2019. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ülő életmódom miatt nem tudok mozogni-ilyen nincs.


Állj fel és kezdj mozogni. Rögtön nem lesz ülő életmódod.

Irodai munkánál sem egész nap a széken tespedni. Állj fel és csapkodd a billentyűzetet állva. Egy bosun vagy egzensúlyozó deszkán. Vagy ülj fitt ball-ra. Használd a lépcsőt lift helyett, szállj le a buszról hamarabb. Mindenkinek van napi 20-30 perce mozogni,hacsak egy dvd-re vagy egy gyors sétára is, de ennyi csak annak nincs,aki nem akarja. Kalóriamegvonással csak löttyedt leszel, nulla izomtömeggel és nulla állóképességgel. Péksütemény:zsír és cukor,nulla beltartalmú üres kalória,amitól csak éhes leszel. Az a baj,ha alapból elutasítod a mozgást,akkor benned nincs elhatározás,nem egészséges életmódot szeretnél,hanem csak egy kisebb számot mutató mérleget. Gondold át jobban,mert egy tested ,egy egészséged van. Ha most nem is érzed magad rosszul,ami késik nem múlik.

2019. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lilla64 ***** válasza:
Nekem a kalóriamegvonás vált be,fokozatosan minden nap kevesebb.Az esti vagy reggeli kocogást nem tudod megoldani?
2019. máj. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!