Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem tudok fogyni?

Miert nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

1 honapja elkezdtem fogyokurazni. De semmi se latszik. Testemen se, kiloban se. Es nyarra (julius/augusztusra) par kilot leszeretnek adni.


- 1400 kaloria

- Heti 5x1 ora sulyzos edzes, gyakorlatok kozt kb 15mp szunet (kardiot,aerobot meguntam nagyon gyorsan.. pedig zenevel, film nezessel is probaltam :D)



2019. ápr. 20. 23:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem a kalória a lényeg, hanem a tápanyagok minősége, aránya és mennyisége. Magyarul az, hogy miből milyet, mennyit és milyen gyakran eszel. Ha 1 hónap alatt semmit nem fogytál, annak kb 2 oka lehet.

1. Vagy normál súlyod van, és a tested jobban ragaszkodik ahhoz, mintsem erőszakkal lenyomják tápanyag megvonással

2. Valamit nem jól csinálsz. Akik semmit, vagy nagyon nehézkesen fogynak, általában túl sok szénhidrátot esznek, és ha ez még rossz minőségű is, az még rosszabb.

Ennyi infóból lehetetlen megmondani.

2019. ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Fogadni merek hogy nagyon kevès vizet iszol.

Pedig a fogyàs legfontosabb eleme a sok vìz ivàsa. Napi LEGALÂBB 2 liter naponta.

Reggeli ebèd vacsors előtt mindig meginni egy pohàr sima vizet esetleg egy kis vitrommal. Akkor kevesebbet eszel

2019. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Citrommal*
2019. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mivel 172 cm, 77kg vagyok az elso nemlehet.


1. Reggeli:

- bundaskenyer (3tk kenyer, 1 tojas, paprika, paradicsom, retek, uborka, sutoben sutve)

- zabpehely 30g, viz, keves kokusztej, 1 db banan, 10g mogyorovaj

2. Ebed:

-brokkolikremleves (brokkoli, keves novenyi tejszin)

- natur hus, 30-gramm kuszsz/basmati rizs,salata/parolt zoldseg

- rantotta (1egesz tojas , 2feherje, 2db tk kenyer,cukormentes ketchup)

3. Nasi:

-alma

-mandarin

-narancs

-dinnye

4. Vacsora:

-tonhal , 1db tk kenyer, hagyma, paprika

- vagy amit epp ebedre ettem

5. Mivel este edzem, edzes utan 25g feherje, 0,30l kokusztej


Nagyjabol ezeket eszem, de probalok tobb dolgot kiprobalni. Remelem semmitse felejtettem ki.

2019. ápr. 20. 23:54
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, a vizre mindig probalok figyelni. Mostantol jobban fogok:D
2019. ápr. 20. 23:56
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

A súlyzós edzés nem fogyaszt, hanem az izmaidat erősíti, ha kizárólag a fogyás érdekel, akkor a kardióra helyezz több hangsúlyt.


Én egy hónapja nyomom, gymbe egy héten kétszer ha elmászom, viszont szaladni szinte minden hétköznap járok. Egyszeri szaladással néha 0,5 kg is lemegy.

2019. ápr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

A leíràs alapjàn ebben első rànézésre is sok a szénhidràt.

Tk kenyér 3 db ok. Nekem is ennyi az adagom. De pl nàlam nincs zabpehely, nincs rizs, nincs kuszkusz, és gyümölcs sem. Ezekben sok ch van.

Èn pl heti 6x zöldségeket eszem húshoz, heti 1x pedig vagy durumtésztàt vagy valamilyen krumplis kajàt csinàlok. ( csak hogy làsd a különbséget. Gyümölcsöt nem eszem. Egyrészt plusz cukor- ch, màsrészt rosszul leszek tőlük, nem bírja a gyomrom. Havi1-2 alkalommal az egyik zöldségköretet kivàltom lencsével vagy fehér babbal. Kb ennyi.

2019. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Jézus ennyi ostobaságot mint itt,a kérdező se smafu, de a válaszoló...pfff ez aztán a minőségi szegény étkezés!

Majd elsorvad az agyad.:D


3db tk kenyér ok,de a gyümölcs nem? Ezt melyik egyetemen oktatják? A gyümölcscukor kell az agynak,a belőle nyert szénhidráttal együtt,nem a szar pékipari kenyér,ami az se biztos tk., és főleg nem 3db reggelire!


Persze, hogy nem fogy a kérdező,rengeteg a CH, de kalóriában is iszonyatos, nem 1400at eszel, hanem legaláb 2500at. (amit leírtál összeadtam)

Ráadásul a súlyzós edzés nem fogyaszt, hanem plusz izmot/súlyt termel.


Kardio kell, kevés CH, kalóriandeficit és kész.

Hihetetlen,hogy állítólag "életmódot váltó" emberek ilyeneket csinálnak és még fröcsögik is a hülyeségeket.

2019. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ja az meg különdíjas lenne, hogy a kenyér, krumpli, tészta az ok, de pl a kuszkusz, rizs nem, mert sok a CH.:D

Tán fordítva tartottad azt a lexikont!

2019. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tudsz olvasni okoska. Nem írtam hogy ne egyen gyümölcsöt. Nekem édes mindegy. Annyit írtam hogy ez rengeteg cukor és ch és azt hogy én nem eszem. ha akarnék se tudnék gyümölcsöt enni. 3 fajtàra allergiàs vagyok ( banàn, kivi, dinnye), a többitől amit szeretnék de nem tudom megenni, kivétel nélkül szenvedek. Bocs màr hogy nem óhajtok napi x óràt gyomorgörcsökkel fosva a wcn tölteni.

Az étkezésemben semmi szegényes nincs. Húsok, zöldségek, tojàs, zsír, tejtermékek, olajos magvak, mértékkel tk kenyér, durumtészta, krumpli, és hüvelyesek. Ebben mi a lótúró a szegényes?

2019. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!