Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire le kell...

Tényleg ennyire le kell fogyni a lapos hashoz? Létezik egyáltalán?

Figyelt kérdés

160 cm magas nő vagyok, idén elkezdtem sportolni és 56 kilóról lefogytam 47-re. A gond az, hogy egy kis hasam még mindig van. Ébredés után reggel már egész tűrhető, de amint reggelizek és megiszok egy-két pohár vizet, újra ott van.

Komolyan 45 kilóra le kell fogynom, ami a testtömegindexem szerint már nem az egészséges határ ahhoz, hogy nézzen ki valahogy a hasam is?

Kezdek elkeseredni.

Normális ez így?



2018. nov. 7. 19:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

Feszes a a bőröd?

Hirtelen nagy fogyásnál megereszkedhet a bőr.

2018. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Feszes, hiszen edzek is és nem gyorsan adtam le ezt a 9 kilót, hónapokba telt. :/
2018. nov. 7. 19:30
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Csinálsz elég hasizomgyakorlatot?
2018. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. Egy héten 2x hasra edzek kardió után. A sima gyakorlatok után még haskerekezek is. Mondjuk nem kocka hasat akarok, hanem laposat.
2018. nov. 7. 19:52
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

Mit eszel egy nap?

Mindent tudni akarok, áátalában is mit szoktál enni?

2018. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
27%
Ha a lapos has a cél, akkor az étrendeden is alakítanod kell, plusz nem elég az a hasizom, kétnaponta minimum kell.
2018. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Igazából azt könnyebb megmondani, hogy mit nem. Nem eszek fehérlisztes dolgokat, sőt nagyon tésztát és kenyeret sem, kiiktattam a cukrot, édességeket.

Húsból is csak csirkét.

Kalóriabázisban számolok mindent. Ma például rakott zöldbabot ettem egy minimálisat, tonhalsalátát, főtt tojást, pufirizzsel, fehérjeport ittam egy adagot.

Szóval az alapok igazából, a csirke, barnarizs, zöldségek, sovány sajtok, túró, tojás.

2018. nov. 7. 19:59
 8/25 A kérdező kommentje:
És csak szénsavmentes vizet iszom, ez lemaradt.
2018. nov. 7. 20:01
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Maximum 3 étkezés legyen egy nap. Ha bírod akkor elég kettőt is enni, mert akkor nagy menyiségben letudsz fogyni és a hasról beszélek, de ha nem bírod akkor a maximum 3 maradjon meg. Ha reggel nem vagy éhes akkor ne egyél.

Ne legyenek nassolnivalók köztük, ezek emelik az inzulint ezáltal éhes leszel és többet eszel majd, szóval ne!

Fehérjeport ne igyál, sok a protein amit eszel, a protein pedig növeli az inzulin szintedet. Sok nyers zöldséget egyél. Répa, saláta, hagyma, uborka.

Jól teszed, hogy nem eszel cukrot, tésztát, kenyeret. Egyél egészséges zsírt. Mandula, dió, olívaolaj a salátára, satöbbi. Káliumforrás fontos: banán, dió, mák, szója. Több alvás és edzéseid között legyenek pihenőnapok.

2018. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
42%

1. Miért kellene, hogy egy nőnek lapos hasa legyen???

2. 160 centihez már a 47 is kevés. Ne fogyjál tovább, ha jót akarsz magadnak.

3. Az adataid alapján a kalkulátor szerint "Az Ön ideális testtömege: 55.55 kg", tehát eleve nem kellett volna fogynod.

2018. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!