Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

Negatív kommenteket nem kérek!

Mindig túlsúlyos voltam, de energikus, örökmozgó, villámgyors kövér.

Beteg lettem... Két évig feküdtem. Most 42évesen 150kg vagyok a 160cmhez.

Fuldoklom, nem bírok járni, mindenem fáj.

A futás, torna egyelőre nem kivitelezhető, egyrészt pont a súlyom miatt, másrészt alapbetegségem még mindig a lakáshoz köt, kijárni kb 6éve nem tudok.

Illúzióim nincsenek, de szeretnék 100kg alá menni, h legalább levegőt kapjak, meg a kapuig ki bírjak menni. Ötletek?



2019. jún. 3. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ilyen esetekben az étrend megváltoztatásával tudsz első körben operálni.

Jómagam csak egy laikus magánember vagyok, nem dietetikus, de saját személyes tapasztalatom alapján a paleolit étrend nekem jó volt annak idején.

Ennek a legfőbb lényege tulajdonképpen a gyorsan felszívódó szénhidrátok és a feldolgozott élelmiszerek mellőzése. Ezt nem reklámozásképp említem, hanem tapasztalati úton. Ami jó ebben, hogy nem terheled feleslegesen a szervezetet sem túlkalóriával, de koplalással sem. És mihelyst energikusabb vagy, utána el lehet kezdeni mozogni, elsősorban séta.


Mellette, szintén tapasztalat, nem reklám, a drchen patika sztűztea forte kapszulája. Gyógynövény és zöldtea tartalma révén a sejtszintű anyagcserét felgyorsítja. Igaz, sokat kakál az ember tőle, de szépen kipucol.

2019. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én időszakos böjtölök két és fél hónapja.

7 kilo ment le. 183cm/94kg -> 87kg - napi kétszer eszem: 3-kor és 5kor kb.


Nem voltam kövér, csak szálkásodni akarok, sikerrel.

Olvass utána! Nem egy nehéz módszer. Sokak fogytak le a te súlycsoportodból is így.

2019. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni. Nekem személy szerint a magas zsírtartalmú szénhidràtszegény életmód jön be. Még az elején jàrok, nem akarok koplalàssal fogyni mert azzal rosszak a tapasztalataim, màrciustól kezdtem, 13kilócska ment le eddig , ami nem sok, de nekem ez is fontos. Ès sok sok centi a körméreteimből is lement. Èn heti 3x 1 óràt mozgok is, és 170 kilóról indultam. Kitartàst kívànok! Nehéz, de képesek vagyunk rà:)
2019. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Regenor étrenddel.
2019. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lilla64 ***** válasza:
Nekem a kevesebb kalóriabevitel jött be,fokozatosan csökkentettem.
2019. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Alapvetően az átlagosnál jóval kevesebbet eyzem.

Most 2 egymást követő nap vettem be vízhajtót, 9kgal kevesebbet mutat a mérleg, de ez még a kezdeteknek is nagyon a kezdete

2019. jún. 6. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!