Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát kell ebben...

Mennyi kalóriát kell ebben hogy fogyjak? Fehérjéből, szénhidrátból, zsírból hány grammot?

Figyelt kérdés

Úgy hogy a fehérjéből legyen lehetőleg több.

Nő vagyok. 162 centi és 78 kg.


2019. jún. 3. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Attól függ milyen diétàt szeretnél követni. Ha az àltalànos ajânlâs szerint, akkor egy kalóriaigény kalkulàtor tud segíteni.:) Magassàg, elérni kívànt súly, aktivitàs alapjàn kiszàmolja neked:)

Ha speciàlisabb étrendet kell követned , akkor is vannak lehetőségek.

Ên betegsèg miatt követem ezeket az arànyokat.

Fehérje: 115-120gramm

Szénhidràt: 70-95 gramm között

Zsír: 125-135gramm körül nagyrészt. Néha kicsit több.

Ez nem az àltalànos tàpanyageloszlàs.

2019. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hät én azt a fogyókúrás módszert választottam amelyikben az egyik nap 500kcalt a mäsik nap pedig 1500 vagy 2000et kell enni.

És emellett fogytäl? És ha igen mennyi idő alatt mennyit?

2019. jún. 3. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Elkezdődött a fogyâs szép lassan igen. 13 kg, màrcius 1 óta. De nem is akarok rohamtempóban fogyni.
2019. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es Te miket eszel?
2019. jún. 3. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Nagyrészt pàrolt zöldségek, nyers zöldségek, salàta, tojàs, húsok, húskészítmények, tejtermékek, sertészsír sütèshez, főzéshez, fűszerek, szénhidràtcsökkentett kenyér, olajos magvak, szénhidràtcsökkentett cukormentes csokik, diabetikus csokik- cukorka, havi 1-2 alkalommal hüvelyesek, heti egyszer durum tésztàs, teljes kiőrlésű tésztàs( pizza, palacsinta) vagy krumplis étel, havi 1db csalónap. Szedek étrend kiegészítőket is, centrum, hairclilic kapszula, kollagén tabletta.
2019. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 78 kiló az főleg háj vagy izmos vagy alatta? Mit edzel?


Én a zsírokat nem vinném túlzásba 100 g fölé ne nagyon menj, nem egészséges.


Mi a célsúlyod? 75? 72? 76?

2019. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2400-2600 kcal-t eszem, 176 cm vagyok és 62-63 kg, férfi, 22 éves. Heti 4x edzek otthon, és minden nap sétálok, hétvégén van, hogy 10 km-t is.
2019. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!