Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt kéthetente...

Fogyókúra alatt kéthetente egy csalónap belefér? Hátráltatja a fogyást?

Figyelt kérdés
Ezen a napon nem számolnék kalóriát, DE nem is zabálnám tele magam, viszont ennék péksütit, édességet, meg amit megkívánok.

2018. febr. 16. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, fel is gyorsítja az anyagcserét.
2018. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már 1,5 hónapja számolom a kalóriákat de eddig nem mertem csalónapot tartani :( pedig lehet nem ártana. De félek hogy hátráltatni fog vagy abbahagyom miatta a diétát. Amúgy majdnem mindent eszek szóval annyira nem haldoklok érte de azért az édességek, pizza, fornetti, gyrostál ezek hiányoznak már.. de semmi haszna nincs csak az élvezet az meg elmúlik és csak a bűntudat marad szóval ezért nem tartok eddig. Később nem tudom mi lesz talán egyszer egy de nem tervezek egyelőre.
2018. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második, teljesen ugyanígy vagyok vele. 1 hónapja diétázom, egyszer sem léptem túl a keretet. Iszonyúan kívánom ezeket a cuccokat, de egyszerűen nem tudom belekalkulálni a napi keretbe, mert 1-2 kocka csokitól csak még jobban megkívánom az édességet, így muszáj mellőznöm. Ezért gondoltam erre az opcióra.
2018. febr. 16. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem diétázom, csak szinten tartok, még is gyakrabban tartok "csalónapot" amikor sütizek meg ilyenek, mint kéthét, kb 10 naponta, de semmi bajom nincs :D élni is kell
2018. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez elég egyéni, van, akinek többet árt vagy felesleges, van, akinek kell, különben dobja az egészet...

Az elején napi 1-2 kilengősebb napom volt (s a szigorúbb napokon is sokat ettem). Nekem megfelelt, nem voltam hajlandó visszafogni magam :)

Azóta sokat fogytam, de ma már ehetek bármikor bármit, mert fura módon könnyen jóllakom. Nem tudom, meddig fog tartani ez az időszak, mindenesetre szuper :)


Ha manapság akarok egy halom pogácsát enni, deficitben maradok. Régen mininum duplaennyivel lengtem ki és nem voltam sokkal jóllakottabb.

Nem tudhatom, hogy neked a csalónap mekkora elszállás, ezen múlik.

Egy kis kalóriamegdobás akár jól is jöhet, ha a kalória marad, akkor eleve OK (hacsak nem avatkozik be a másfajta étel az anyagcserédbe vagy nem tesz éhesebbé egy hétre, mit tudom én. normál körülmények között nem sokat számít). De ha bőven túleszed magad, akkor nem ajánlatos.


2 hetente 1 nap nem tűnik soknak, még igazán alapos evészet sem tud ellensúlyozni 13 jó napot.

2018. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Belefér.

Én nem időzítem a csalást, eszem, ha épp valamit nagyon megkívánok. 6 hét alatt eddig egyszer sem léptem túl a keretem, és csak egyszer nem tartottam be a makrókat (az volt az a nap, amikor pizzáztam:))

2018. febr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A diétázásról pont nemrég olvastam egy jó cikket, hátha inspirálni tud: [link]
2018. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!