Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175 cm vagyok és 61 kg, de...

175 cm vagyok és 61 kg, de szeretnék 52 lenni, mivel próbáljam?

Figyelt kérdés
és ne írjátok hogy az 52 kevés mert nem láttatok. a hasamon kívül minden testrészemen van háj, és ezt nem csak én mondom. Nem akarok anorexiás lenni, és az se baj ha lassan fogyok, csak tartós legyen. A 90 napos nem jó mert nem bírom ki hogy délg csak gyümölcsöt egyek.
2007. dec. 7. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Szerintem így is nagyon sovány vagy, de ha le szeretnél fogyni tedd így: zsírszegény, ételek, kevesebb tészta, méregtelenítés, zöld tea, és semmi édesség!
2007. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
86%
Ne akarj fogyni, csak izmosodni. A férfinem nem szereti a "seprűt".
2007. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek.

Miért mindenki diétázni akar? Főleg, ha nincs is rá szüksége. Aztán egy életre elcseszik az anyagcsere- rendszerüket. A diétát eredetileg beteg embereknek találták ki, akiknek már a mozgás is nehezükre esik a túlsúly miatt, és ezért nem tudnak máshogy lefogyni. Rendkívül egészségtelen dolog, csak még mindíg jobb egy fokkal, mint túlsulyosan élni.

61 kiló/ 175 cm. nem mondható elhízottnak.

Miért nem az jut ilyenkor az eszükbe, hogy "mit kéne sportolni?"

(nem csak a kérdezőre vonatkozik ám!)

Vagy rendben, lusták vagytok ? jó. De akkor fogadjátok el, hogy nem lesz soha olyan jó alakotok, mint a sztároknak, akik ebből (is) élnek, hogy jól néznek ki.

2007. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Ha jól értem, annak ellenére, hogy a BMI-d normális, nagy fenekd, széles csípőd és nagy combjaid vannak? Nem fogyóznod kell, hanem a zsírt alakítsd át izommá, így karcsúsodni fogsz.
2007. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Jen-Fe Súlykontol-Fogyasztótapasz.A lassu fogyáshoz még az

étrenden sem kell válteztatni, és nem lép fel a jo-jo

efekt sem! Magyarban most indul útjára!!!

2007. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi baromságot, hihetetlen.

Zsírt izommá alakítani? Ez most komoly?

Fogyasztó tapasz, na erre meg nem is írok semmit, mert kimoderálnak.

2007. dec. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem is pont ilyen problémám van...A súlyom nem nagy, de az alakom szöenyű és ha edzek rá akkor izom lesz...
2007. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
91%
basszus...tökély az alakod.... hidd el.. én 171 vok és 64 kg... és én akarok szimplán csak 60-ra visszafogyni... de ha ennyira akarsz akkor ne fogyj hanem sportolj valamit... igy amit feleslegnek érzel azt a szervezet felhasználja... vagy menj el szaunázni^^ de sztem neked nagyon jó alakod lehet... engem haverjaim majdem szószerint leszidtak mikor csak voccből mondtam h elmék fogyózni... hidd el a fiuk a nagy, de feszes feneket szeretik... szószerint: jó ha van mit fogni... csak legyen feszes... értve itt a hasra, derékra^^
2007. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyél egészségesen. Sok zöldség, gyümi, sovány hús, ásványvíz. Szénhidrát minimális. Tornázz sokat. Igyál csalán teát, vagy egyébb méregtelenítő teát. Ihatsz szűzteát, bár nekem az szörnyű hasmenést csinált.
2007. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Rosszul van megfogalmazva szerintem a kérdés, mert az alakformálás nem egyenlő a fogyókúrával. 175/61 pont jó. Ha meg szted nem vagy szép ne foggy hanem alakformálás a teendő. az aerobik tökéletesen megfelel e célra, vagy keress valamilyen sportoló ismerőst ha van és kérjél tőle edzéstervet. én is bnőmnek csinálom az edzéstervet:). ÜDv; Péter
2008. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!