Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 20perc magas intezitású...

Napi 20perc magas intezitású edzéssel kb. mennyi idő alatt fogyhatok 1kg-t?

Figyelt kérdés

Egy appal csinálom: [link]

Azt tudom hogy 1kg szír nagyjából olyan 7000kcal veszteség után érhető el, de azt nem tudom, hogy egy ilyen edzéssel hány kcalt égetek.



2019. márc. 25. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Na várjunk. Te most rendes HIIT edzést csinálsz( futsz, biciklizel, spinning valami ilyesmi) vagy pedig csak ilyen ugribugrikat otthon?
2019. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így kérdezed, akkor neked fogalmad sincs semmiféle magas intenzitásról!
2019. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem vagy kalóriadeficitben akkor nem fogsz.
2019. márc. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kalória deficittel ,heti 5x bő fél óra erősítő edzéssel + girja ,(egeszséges kaja+fehérje mert a bőröm kivan) 1,5 hét alatt lemegy 1 kiló. Ha elfelejtek rendesen enni (mert van ilyen,este meg már nem akarok bezabálni,akkor sajnos 4-5 nap alatt -1kg)
2019. márc. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Menj el wc-re és 1 kg-val könnyebb leszel. 1 kg az nem fogyás. 1 kg-tól hogyan változna az alakod? Sehogyan.

Egyébként meg az étkezés az alap. Ha túl sok kalóriát eszel, akkor nem fogsz fogyni, mozgással sem.

2019. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10 nap ha napi 700 kcal minuszban vagy. 5 nap ha 1400 ban
2019. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!