Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges fogyókúra alatt hízni?

Lehetséges fogyókúra alatt hízni?

Figyelt kérdés

Kórosan túlsúlyos vagyok és önerőből akarok fogyni. (111 kg)

Lecsökkentettem az eddigi 1500+ bevitelt 1000 kalória alá(800-900) és naponta 3-4 órát sétálok-futok plusz ami belefér(mivel focizok, általában az csapódik hozzá de néha kondi)

17 napja csinálom, tegnap mérlegre álltam, ugyan hátha 1-2 kilo lecsúszott, erre két kiloval több lettem!

Bármi ötlet?

Soha egy pillanatra sem csaltam és kétségbe vagyok esve, nem tudom hol a hiba!

Mi a teendő ilyenkor?

Min kene változtassak?

Ez természetes egyáltalán?


2019. jún. 10. 02:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Jó nagy marhasàgot csinàlsz de majd megtanulod. Nem a koplalàs a megoldàs. Az se mindegy mit eszel . Nem fogod sokàig bírni. De majd ràjössz.
2019. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Hogy lehettek ennyire rosszindulatúak?!

Lehet, hogy a kérdező rossz úton indult el a fogyás felé, de akkor is dícséretes az elhatározása, hogy fogyni akar, és a kitartása, azért nem semmi lelkierő kell ám ahhoz, hogy valaki ilyen szigorú étrendet meg napirendet betartson!!!

És az is külön erény, hogy kérdezett, tanácsot kért, nem pedig egyszerűen feladta az egészet!

Szégyelljétek magatokat!

Kérdező, előttem már sokan leírták, ez a kalória nagyon kevés, fokozatosan kell csökkenteni az adagot, hogy ne váltson át raktározó üzemmódba a szervezeted, s fontos az is, hogy miből mennyit eszel.

Egyébként ne csak a mérleget nézd, hanem a tükröt is, mert az izom nehezebb, mint a zsír, tehát attól, hogy izmosodsz nőhet a súlyod.

Sok erőt és kitartást kívánok, meg tudod csinálni! ;)

2019. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10%

^ retardált.


Egyrész nincs olyon, hogy raktározó üzemmód. Másrészt a kalória baromság, nettó hazugság. a szénhidrátipar propagandája.


Kérdező, rám hallgass. Keto/carnivore diéta, és egy hónap múlva leírhatod ide, hogy a tudománynak hála sokkal jobban vagy. ;)

2019. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
Sok fehérjét egyél, és ne egyél sok szénhidrátot. Túl kevés kalóriát viszel be, azért nem fogysz olyan jól. Minimum 1500-at kéne ezzel a testsúllyal. Csinálj otthon egészséges szendvicseket, ami finom is és laktató. Én, ha látom, hogy felszedtem pár kilót, mindig szenvedés nélkül, úgy, hogy egész nap a gép előtt ülök le tudom adni csak azzal, hogy nem eszek csokit, chipset meg ilyeneket. (jelenleg 54 kiló vagyok)
2019. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

^ még egy kalória hívő elmebeteg. :D

Fehérje sem kell sok.


Sok húst kell enni (pl steak), nem teszkósat, hanem igazit, semmi cukor vagy hasonló, és hipp hopp fogyni fogsz.


Mérlegre állni meg nem sok értelme van. Max havonta egyszer, ugyanazon a napon.

Az izom kevesebb helyet foglal el, viszont nehezebb, mint a zsír. Ezért sokan vinnyognak, hogy jajj többet mutat.

2019. jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!