Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
63 kg-ról kezdtem el a fogyokúrámat. Sikeresen le is fogytam nagyjából egy hónap alatt 59 kg-ra, de itt megállt a mutató, pedig ugyanúgy folytattam a fogyókúrát. 1-2 dkg-ot szoktam le-fel szedni, és 59 körül ingadozok. Általában reggelire zabkását eszek naturan, ebédre egy kis barna rizs egy kis csirkével, vagy zöldbab, vagy hasonló. Vacsorázni szinte nem is szoktam csak eszek egy zöld almát,de a helyett is inkább egy kis zöldséget szoktam

2019. jún. 14. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze mindig a legfontosabbat hagyjátok ki a nyavajgásból... CM, ÉLETKOR, Férfi/Nő, CÉLOK.


De mondjuk tán azért nem fogsz, mert az egész étkezésed úgy xar ahogy van. Nem is fogytál semmit érdemben, csak lement némi viz és izom veszteség, mivel ennyi kajával éhezik a szervezeted. Nem

fog zsírból bontani.

De ezt már 1000x

leírták sokan sok helyen.


A leírtak alapján max. 500kcal viszel be, ami az alapanyagcsere működéshez sem elég.


1200kcal kell ha csak fekszel egész nap.

1600kcal kell ha legalább néha gyalogolsz ide-oda

1800-2000kcal ha mozogsz legalább napi 40-60percet.

És így tovább, semmi ördöngőség, így lehet normál tempóban, egészségesen fogyni, napi 4-5x normális étkezéssel.

2019. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem túl keveset eszel, és tartalékol a szervezeted. Nem ártana a magasságod és az életkorod sem megadni ilyenkor, ha ebben a témában teszel fel kérdést. Mindezek mellett a fogyásnak vannak stagnálós időszakai, ha betartasz egy rendes diétát és mozogsz is, időnként meg fog állni a fogyás a legtöbb embernél így van. Akkor kell a legjobban kitartani.

De a te esetedben szerintem szimplán kevés energiát viszel be és a tested megijedt, mert éhezik.

2019. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elnézést hogy lehagytam! 18 éves vagyok, lány, és 168 cm.

Szoktam figyelni a kalóriákra, nagyjából 900-100 körül szokott lenni, mozogni egyenlőre semmit nem tudok, mert érettségire tanulok, de mikor napi szinten mozogtam 1300 kalória körül ettem.

2019. jún. 15. 10:18
 4/4 A kérdező kommentje:
900-1000* rosszul írtam, mielőtt még valaki kötöszködik.
2019. jún. 15. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!