Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéssel hozhatnám...

Milyen edzéssel hozhatnám formába magam 60 nap alatt?

Figyelt kérdés

Napi 3 órát tudok szánni a mozgásra, mivel töltsem ki?

Érdekelne zsírégetős(intenzív) gyakorlat és erősítő is.

160/60 vagyok és 19/L


2019. jún. 14. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Shaun T edzésprogramjai nagyon intenzívek (HIIT programok), én személy szerint imádom őket, évek óta rendszeresen ezekre edzek itthon. Insanity (40-60 percesek, eszköz nélküli), Insanity Asylum (40-60 percesek, agility ladder és fitnesz szalag ajánlatos hozzá), Insanity max 30 (30 perces, segédeszköz nélküli, személyes kedvencem), T25 (25 perces, néhol igényel súlyzót, ez lájtosabb), Shaun Week (7 videó, 20-45 perc között váltakoznak a hosszúságok, van amelyikhez kell súlyzó), Transform 20 (ez a legújabb, 20 percesek a videók, steppad ajánlatos hozzá). Keress rájuk :)
2019. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jún. 14. 22:16
 3/4 anonim válasza:
Internet. Szentgyörgyi Rómeó ingyenes edzés tervet dolgozott ki táplálkozási tanácsokkal,receptekkel.Keress rá a neten.
2019. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Chloe Ting (nem biztos, hogy jól írtam) edzései rövidek és nagyon hatékonyak, youtubeon megtalálod
2019. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!