Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért az átlagos testalkatú...

Miért az átlagos testalkatú lányok a leginkább testkép zavarosak?

Figyelt kérdés

Komolyan, előbb találok olyan lányt, akinek kicsi feleslege van és nem annyira sportol és ezért utálja a testét, mint olyat, aki azért, mert tényleg kövér.


Ez mitől lehet?


2019. jún. 15. 10:39
 1/7 anonim válasza:
Jo kerdes.
2019. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
94%
Mert ha a kövér ember kövernek találja magát, az nem testképzavar...
2019. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Mert a világ a nőkkel kapcsolatban nagyon a külsőre van kihegyezve. A magazinokban állandóan a fogyókúrákról van szó, meg hogy XY sztár már megint kicsit felszedett, épp egy kicsit bevág neki a nadrág stb. Internetes hozzászólások is nőknél a külsőségekről szólnak, azt nézik, könyvekben, filmekben is a nők kinézete a fontos stb.


Szóval nagyon erősen a természetellenes tökéletesség felé orientálják őket, a legapróbb hibákra is felhívják a figyelmet. Egyszerűen nem lehet megfelelni az elvárásoknak, s ezzel szembesítik is a lányokat.

2019. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azért, mert pontosan tudja, hogy egy kis extra energiától sokkal jobban nézne ki. A kicsi felesleg + nem annyira sportol az pont az a kategória, aki ha heti 2x edzene valamit, akkor az átlagosból elég gyorsan nagyon jól nézhetne ki. Itt inkább a saját lustaságát és akaratgyengeségét utálja szerintem. Esetleg minden megtesz, de az a kis felesleg mégis fent marad, ami szintén frusztráló lehet. Aki tényleg kövér, az beletörődött. Egy olyan nő, akinek mondjuk 60 kg lenne az ideális nem 2 nap alatt lesz 90. Ezt felfoghatod választásként is, mert nem egy kis csokitól, vagy egy kis nasitól leszel az ideális súlyod másfélszerese, hanem ép ésszel belátható életmódbeli hibák miatt. (a hízással járó betegségeket most direkt nem kevertem ide)
2019. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Én rengeteg kövér nőt láttam, aki szerint jól néz ki és a vékonyak a rondák. Ők is testképzavarosak
2019. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Én speciál azért, mert nincs mit rajtam fogni (ellenben a párommal). Kicsi a mellem és a fenekem, ezért ha felveszek egy kihívóbb ruhát sem érem el azt a hatást, amit szeretnék.

De már túl vagyok azon a korszakon, hogy síránkozzak emiatt. Inkább elengedtem, a mellemen nem tudok változtatni (a műtétet nem vállalom), a fenekemet igyekszem formába hozni :D

2019. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es válasza a befutó szerintem. Én pont így vagyok. Nem vagyok dagadt de van rajtam husi, és pontosan tudom, hogyha vissza tudnám fogni a zabalasom és nem lennék ilyen rohadt lusta, sokkal jobb nő lennék mert szép az arcom. És ez frusztrált, csalódom magamban minden egyes nap és nem érzem jól magam a bőrömben.
2019. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!