Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik edzésterv a jobb...

Melyik edzésterv a jobb fogyásra/zsírégetésre?

Figyelt kérdés
Folyamatos gyors, kifullasztó tempóban hajtani a biciklit, nehezített tekeréssel sokszor megismételve, amíg ki nem fulladok, majd minden izomcsoportot addig nyúzni, amíg szintén ki nem fulladok, mindegy meddig tart, amíg van szufla, vagy pedig a folyamatos, 2óráig tartó egyenlő tempóban levő tekerés, majd beállított 10 fekvő meg ilyenek?
2019. jún. 16. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel szarokat.
2019. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Zsírégetéshez az aerob tartomány az ideális, úgyhogy kifulladásig tekerni marhaság. Fekvőtámasznak nem igazából van itt keresnivalója.
2019. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akko minek?
2019. jún. 16. 09:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet biciklizni az aerob tartomány megcélzásával, esetleg dinamikus terheléssel (normál-aerob tartomány váltogatásával), vagy pl. úszni, kocogni.. de nem kifulladásig kell csinálni.

Az "izomcsoportok nyúzása" (aka "súlyzós edzés") viszont egy másik történet.

2019. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az aerob tartománnyal.


Ha kifulladásig edzel, az izomvesztéssel fog járni.

Nézd csak meg a hosszútávfutókat-maratonistákat! Gyakorlatilag pálcikaemberek.

2019. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Izomcsoportok nyúzása fogyaszt?
2019. jún. 16. 14:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Manapság a HIT edzés a divat a nagy intenzitású mozgás saját testsúllyal vagy kisebb súlyokkal ami kb 15 perces.


itt a gyakorin sok olyan edzésforma van amit leszólnak például a crossfit is tök jó sport lehet, nem próbáltam de láttam versenyeket meg instán csajokat kifulladásig edzenek mégis szép izmos testük van.

2019. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2019. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezek a csajok szteroidokat szednek, normál embernek ez ilyen módon nem elérhető. én szeretem nézni a versenyeiket, meg vannak kedvenceim, de nem szabad példaképnek tekintetni őket.
2019. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aerob tartomany hosszan. Heti 5,6 egy, masfél aerob már eredményekhez vezet. Kifulladásig nem kell, az leginkább a szerveidet erositi, izmodat, állóképességet strapakepesseged

erositi stb...fogyáshoz aerob.

2019. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!