Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy győzzem...

Mit csináljak? Hogy győzzem le a falási rohamokat?

Figyelt kérdés
Evési zavaraim vannak! Egyszerűen nem birom megállni, ha otthon vagyok, hogy ne zabáljak! És ez is olyan este fele jellemző! Addig eszek, míg ki nem durranok! Nincs baj a lelkivilágommal, én az a boldog evő, srtesszben fogyó típus vagyok! Az édességről már leszoktattam magam, de ami van otthon főtt étel azt addig eszem míg rosszul nem leszek! Reggel pedig úgy kelek, mint ha lenne egy kő a gyomromban! Nincs baj a pajzsmirigyemmel, már nézettem! Nagyon el vagyok keseredve, fogyni szeretnék, de nem tudok! Tudom hogy minden fejben dől el, de ha megkívánom az ételt, nem bírok leállni...
2019. jún. 17. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki kell ábrándítsalak mert olyan, hogy boldog evő nincsen!

Az evéssel a legtöbb túlsúlyos valami érzelmi hiányt akar pótolni ugyhogy igenis van baj a lelki világoddal.

Azt kellene rendbetenni.

2019. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sajnos fejben dől el minden.

meg annyit tehetsz hogy nem tartasz otthon semmi nasit es egészségtelen dolgokat.

Ha mėgis rád jön az ehetnėk akkor zöldségeket râgcsálj.


Én megėrtelek mert en is hajlamos vagyok rá. amikor ideges vagyok aggódok, stesszelek ėn is rögtön kajahoz nyúlok. Már igyekszem erre tudatosan figyelni és nem tele enni magam ilyenkor. Szinte biztos hogy nálad is van valami ami stesszel, vagy más lelki gond.

2019. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nasizok! Nem tartok otthon csokit, se semmi cukros dolgot! Itt a főtt ételekkel van a baj! Egyszerűen nem tudok mértéket tartani! Amikor pl ebédelek vagy vacsorázok, kiszedek egy közepes adagot, de egy óra múlva megint kiszedek egy közepes adagot, és ha az sem elég, akkor megint eszek! Addig nyomom, míg rosszul nem leszek! Nem stresszelek, mint írtam ha ideges vagyok, es stresszes akkor egy falat sem megy le a torkomon!
2019. jún. 17. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
De baj van a lelkivilágoddal! Egy boldog, kiegyensúlyozott ember nem zabál, tud mértéket tartani, a táplálkozást funkcionálisan nézi. Nemcsak a stressz okozhatja a kiegyensúlyozatlanságot, hanem valamilyen hiány (kapcsolat, szeretet, önbizalom). Egy pszichológus kell ennek a kiderítéséhez, és az, hogy magaddal őszinte legyél, mert most védekezel, valamilyen nyomasztó dolgot nem akarsz kimondani.
2019. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egyedül, akaraterővel nem megy, hogy nemet tudj mondani a kontrollvesztett zabàlàsra, akkor érdemes pszichológushoz fordulni.

Mellé nem àrt egy rendes étrend, teljes értékű élelmiszerekből, ez adja a tàplàlkozàsod gerincét, egyéni ízlés,szükségletek, àllapot alapjàn, plusz mozgàs.

A fogyàshoz se koplalni, se fogyókúràkat alkalmazni nem kell, ez nem működőképes stratégia hosszútàvon.

Életmódvàltàs, testi lelki egészség.

2019. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!