Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le az étel...

Hogyan győzzem le az étel iránti vágyakozásomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 17 éves lány vagyok , 82 kg.

Mar tobbszor nekikezdtem a dietanak , de mindig kudarcba fulladt , nem tudom mi van velem , egy ideig megy ,majd pár napra rá, szörnyű falási rohamaim vannak. Azétrend ahogyan eszem : reggeli:8h : 100g zabpehelyt megfőzök vizben , leszurom , osszekeverem cimettel , egy kis reszelt almaval , egy kanal kokusszal . Uzsonna11h:1 alma. Ebéd 2h: zoldsegek , vagy attol fugg , hogy mit viszek suliba , neha van , hogy delelott megyek be ezert a 100 g zabpelyhet szetosztom es marad ebedre is .uzsonna/vacsora 5 amikor hazaérek alltalaban egy facsart citromos vizet iszom , melle valami kaposztat vagy salatat . Rendszeresen edzek , az edzoteremben . Nem tudom , hogy mit tegyek ha otthon vagyok , hogy ne torjon ram az ehseg, zabalas , mert olyankor mindent ami az utamba kerul megeszek : sos utanna edes utanna sos es ez igy addig amig rosszul nem leszek , de meg akkor is kenysuert erzek azutan hogy egyek , kerlwk aki tud az segitsen valahogy 😀(a helyesírási hibákért bocsi , és azért is , hogy nem ékezetekkel irtam )



2018. ápr. 11. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a fehérjebevitellel?
2018. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyél rendesen. Azért tör rád a falásroham, mert éhezel. Fogyni már akkor is fogynál, ha nem zabálnál mérték nélkül, nem kell hozzá koplalni.
2018. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne győzd le, enni KELL. Fogyáskor is.
2018. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha délelőtt eszed, akkor az tízórai nem uzsonna!


Ha meg ilyen erősen koplalsz, ne csodálkozz, hogy ennyire vágysz a kaja után! A négyéves unokatesóm sírna az éhségtől, ha csak ennyit kapna! Te meg még edzel is mellette.

2018. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Bulémiás vagy éheteteted magad.. fordulsz psziciháterhez sürgősen!
2018. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Márker21 válasza:
52%
Nassolás gyanánt egyél szotyit!
2018. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!