Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van ilyen fehérje por?

Van ilyen fehérje por?

Figyelt kérdés

Fogyáshoz kéne, szóval teljesen cukormentes és édesítőszer mentes, az íze mind1 hogy milyen.

Valaki esetleg tud konkrét terméket mutatni?



2019. jún. 18. 02:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Izolátum
2019. jún. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Ne egyél fehérjeport! Szétcseszi a májad, veséd, rontja az anyagcseréd! Ugye tudod, hogy a fehérjeport egy véghulladék, a tejiparban visszamaradt anyagokat adják el jó áron a sok hülyének,akit megvezetnek ezzel! Lehet bennük kadmium, ólom, higany! Sőt egy felmérés szerint 20 porból 11-ben kevesebb protein is van, mint amit ráírnak!


A fogyáshoz NEM kell fehérje por! Simán nekiállsz és lefogysz!

2019. jún. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
aki lepontozott az tényszerűen cáfolná, amit leírtam?
2019. jún. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Scitec-nek van kevésbé ízesített, cukormentes proteinje, de teljesen édesítő mentest nem fogsz találni.
2019. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Semmi bajod nem lesz. Egész laboratóriumokkal vizsgálják mielőtt forgalomba kerülnek. Az előző nagyon ostoba. Gondolom soha nem látott tejsavót, azt sem tudja hogy mi az... De van egyéb állati és növényi alapú is.

Miután nincs benne alapból cukor, max 1 gram, így általában van benne édesítőszer. De van natúr, ízesítés nélküli is. Vagy aminosav, ha az kell. Nem is értem miért nem jó az ha amúgyis fogyókúrázol. Bár maga a fogyókórázás a káros! Normális életvitellel elég az edzésen variálni. Én rajtam sosem volt pár kilónál több felesleg. Nem is értem hogyan lehet elhízni...

2019. jún. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mr.Q77 ***** válasza:

Én évek óta ezt használom mármint az ízesítetlen verzióját. (abban tényleg nincs semmi más csak Tejsavófehérje koncentrátum)

[link]


az 5 kg os ár/értékben szerintem verhetetlen

2019. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Antiviral, semmit sem kell cáfolnunk mivel tied az állítás :D

Amúgy meg a teljesen hozza nem értő is látja hogy óriási baromságot írtál, aminek köze sincs az igazsághoz.

2019. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem az enyém, hanem ezeké a vizsgálatoké:


Gondolom a Harvard egyetemnek azért csak hihetünk:


[link]


Vagy mondjuk ezt a cikket is érdemes elolvasni:


[link]

2019. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő azt mondja, hogy normális mennyiségben az egészséges embereknek biztonságos, de oké...

A nehézfémes rész meg a növényiekre vonatkozik, itt meg elég egyöntetűen a tejsavóra szavaznak az emberek.

De lássuk csak, még mit állítottál:

Szétcseszi a májat, vesét és rontja az anyagcserét

Kutatások? Mint ez:

[link]

Attól, hogy belinkelsz ide két cikket, n azt jelenti, hogy igazad van. Elsődleges forrásokat kérnék.

2019. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vagy ez:

[link]

2019. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!