Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 300-600 kaloriatol fogyok?

Napi 300-600 kaloriatol fogyok?

Figyelt kérdés
Igazabol csak husit ennek zoldseggel :D kerlek szepen a kerdesemre valaszoljatok,nem kell lebeszelnetek.Ez az egesz kb napi 300-600kcal kozott van.Keves a szenhidrat.Olyanok kimeljenek,akik azt mondanak hogy nem lenne erom felkelni,nem igaz mivel 1 hetig koplaltam (ne a koplalassal kapcsolatban irjatok hanem a kerdesemre valaszoljatok majd)

2019. jún. 18. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
De minek ennél ilyen sokat?
2019. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Aztán amint újra elkezdesz normálisan enni, visszahízod azt amit leadtál, illetve még annak a kétszeresét is.

Tessék, kérdésedre válaszoltam.

2019. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csináld meg, kérlek!
2019. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen melegbe ha te 1 hètig kibirod ès nem a kórházban fogsz kikötni akkor nincs akkor mert nem birnád, ennek kórház lesz a vège
2019. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 sok zoldseg+husi tokre laktato.Sokszor keves :D hidd el,nem lesz korhaz.Holnap elkezdem :)
2019. jún. 18. 19:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy gondolod. De ne lepődj meg ha nem bírod tartani sokàig, és tönkrevâgod az anyagcseréd. Majd ha màr nem bírod és többet eszel, rohamtempóban hízni fogsz. Egészségedre.
2019. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen fogyni fogsz. De kérlek ne csináld ezt a hülyeséget! Jó pár emberről hallottam, akik ezt csinálták és csak rosszabb lett a vége. Lehet, hogy 1 hétig még bírod, meg nem vagy gyenge, de hidd el ezt nem fogod bírni! És ha már le fogysz mi lesz? Mert örökké nem tudsz 600 kcal megenni. Ahogy elkezdesz többett enni vissza hízol. Ha nem is a dupláját,de ahonnan indultál az biztos. És akkor van az, hogy a levegőtől is hízol, majd lesz a jojo efektus... A koplalás az akaratgyenge emberek módszere, ne legyél te is ilyen! Egyébként nem értettem ezt soha. Miért kell a testeddel kicseszned (amit majd jól vissza is fogsz kapni), miért nem tudsz valakitől egy rendes étrendet és edzéstervet kérni, vagy ha nincs ilyen ismerősöd, akkor ott a net, a kedves google barátod segít neked ha egy kicsit szánnál is rá időt. Ha megfogadod a tanácsom ha nem, én ennél többet nem tudok tenni, de kérlek gondold át még ezt egyszer! Minden jót!
2019. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat!Most az a nagy helyzet,hogy egyaltalan semmit se tudok enni nagyon,hetfo ota ez van,mivel lebetegedtem.Gyogyuloba vagyok mar,orvos szerint ossze fog szukulni a gyomrom,ha nem tudok tobbet enni :( amugy meg az 1 het koplalas utan ugyanugy ettem,visszahiztam ugyanannyira (kb 1 kg-t adtam le) de ez utan en mar eletmodvaltast szeretnek mert ez igy tovabb nem mehet!Elhagyom a feherlisztet,uditoket,edessegeket.
2019. jún. 19. 09:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! A 6. válaszoló vagyok. Örülök, hogy észre vetted, hogy a koplalás nem jó megoldás! :) Én azt javaslom, hogy minden héten növeld az étrended 100 kalóriával. És így nem fogsz hízni, illetve a szervezeted is hozzá fog szokni. És nagyon jó döntés az életmódváltás!! A fogyókúrák nem érnek semmit hidd el! Viszont nem kell az egészségtelen ételekről se lemondanod. A héten nézz ki 1 napot amikor kicsit bűnözől, hidd el jól fog esni, nem fogod kívánni annyira az édességet vagy amit szeretsz és a legfontosabb, hogy ennyitől nem fogsz vissza hízni! Hisz tudod a legfontosabb a mértékletesség! :) Ha van ismerősöd, aki ugyanúgy fogyni szeretne, akkor csinálhatnátok együtt is, hogy motiváljátok és segítsétek egymást! Mert együtt mindent jobb csinálni :) Nagyon sok kitartást a felépüléshez és az életmódváltáshoz is! És csak okosan! :)
2019. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi nem a 6. válaszoló voltam, hanem az utsó!:D
2019. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!