Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni akarok mennyi...

Ha fogyni akarok mennyi ennivalót vigyek munkahelyre?

Figyelt kérdés
Eddig teljes kiőrlésű zsemléből csináltam sonkás szendvicset (2db-ot) + vettem 1 db pogácsát és itthon vacsorára ettem főtt ételt. 163 cm vagyok és 80 kg :( 20 éves lány vagyok. Reggel 6-kor indulok otthonról és fél 6-ra érek haza munkából. Mit ajánlotok, milyen ételeket vigyek magammal? Hányszor egyek? Köszönöm előre is a tanácsokat! :)
2019. jún. 19. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én hotelban dolgozom, ahol kaját is kapunk, mégsem azt eszem, hanem dobozolok. Reggeli:5tojásból rántotta pici olívaolajon megsütve, de csak 2 tojássárgájával, a többi megy a fagyasztó a, jó lesz ha madártej et főzök:) vagy vízben főzött zabpehely fehérjeporral elkeverve, esetleg bele némi gyümölcs. Vagy egy csomag túró beáztatott chia maggal, némi gyümölccsel. Ebédre csirkemellcsíkok, vagy marhahús párolt zöldséggel vagy rizzsel. Az elkészítési mód szinte mindegy, defigyelj, hogy ne használj túl sok olajat, és a tejszínnel is csak csínján.
2019. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Annyit egyél amennyi elég energiát ad a napi munkához! Nem kell ezt túlmisztifikálni!
2019. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem mindegy azért este milyen főtt ételt eszel, és mennyit. Napközben szerintem nem eszel sokat, de a pogácsát mondjuk cseréld le valami gyümire zöldségre. Van lehetőség hütőben tárolni kaját?
2019. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van hűtő igen :)
2019. jún. 19. 10:20
 5/5 anonim válasza:
100%
Akkor tudsz vinni reggelire tojást, joghurtot túróval, ebédre csirkemellet salival.
2019. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!