Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pár nap alatt -1,5kg?

Pár nap alatt -1,5kg?

Figyelt kérdés
Néhány napja eldöntöttem, hogy szeretnék a hasamból fogyni, máshonnan nem kell. Akkor 54 kg voltam. Elkezdtem kevesebbet enni, lehetőleg cukor nélküli ételeket, barna kenyeret, stb, 2-3 napig 15-20 percet mozogtam is, és tegnap már 52,5 kg volt a súlyom. A hasam nem lett sokkal kisebb. Tényleg lehetséges, hogy lement valami felesleges is, vagy csak a víz mennyisége volt kevesebb, bármi hasonló?

2019. jún. 21. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2019. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A súlyunk minden esetben változik. Étkezés után, ha elmegyünk a mosdóba, ha többet folyadékot iszunk, emésztés közben, kevesebb mozgás által. Úgy általánosságban mindig változik.


Namármost nem m1 hogy te 1,5 kg-ot szeretnél fogyni, vagy szeretnéd ha a hasad kisebb lenne.


Ha szeretnéd hogy a hasad formásabb legyen akkor szerintem neked edzeni kellene. Na mármost mivel te 15-20 percet mozogtál 3 napig az nem sok minden számít. Mivel nem tudjuk mit mozogtál. Mivel a mozgás elég tág fogalom. Rengeteg edzésterv van az interneten amelyekkel tudsz formásodni.


Ezen kívül sajnálatos módon helyi fogyás nincs a genetikád határozza meg hogy hova rakódik le a zsír és honnan mikor fog fogyni.


Ugyhogy szerintem neked valamilyen nem kardió mozgásforma kellene amelyel izmosodsz kicsit és ezáltal formásodsz.

Ezt nem úgy kell érteni hogy heti 7x hasazni. Hanem vagy magadnak összeállítani egy edzéstervet, vagy szakértő segítségével.

2019. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez maximum víz.
2019. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, menés van balcsira oszt pánikszerű fogyókurázás van?
2019. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ennyit nekem pár óra alatt.változik a súlyom, ez nem fogyás
2019. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerinten csak a víz távozott a szervezetedből. Engem nemrég műtöttek és emiatt apig tudtam enni. Egy nap alatt lement 2 kg. Ez volt 3 hete, mostanra 5kg-tól szabadultam meg (a hasamon látszódik a leginkább. Lassan már befele fog nőni). Nem igazán értek ehhez a fogyáshoz, de ha még 2 hétig csinálod azt, amit csinálsz (talán egy kicsivel több sportolással), akkor szinte biztos, hogy felesleg is megy majd le rólad.
2019. jún. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!