Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Számít az valamit az étkezésbe...

Számít az valamit az étkezésben, hogy 10-11 órakkor eszem először?

Figyelt kérdés
Mert akkor kelek és utánna eszem. Rá kb. 3 órával ebédelek és este pedig már nem kajolok. Mellette sport, de nem részletezem csak a feltett kérdés érdekel.
2010. júl. 9. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
számít, elég nagy hülye vagy, ha este nem eszel
2010. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szerintem nem. Én most reggeliztem 3 perce kb. Pedig már 8 óta fent vagyok. De felkelés után rá se tudok nézni a kajára... Mondjuk lehet az is közrejátszik, hogy megiszok egy vödör kávét ami teljes mértékben elveszi az étvágyamat. (Nem csak reggel)
2010. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Számít hát, egészségtelenül élsz. Tessék csak reggelizni rendesen, nem a reggeli kihagyásától fogysz le.
2010. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ember, nem kihagyom, mert mikor felkelek az az első, hogy eszem mert már arra kelek h korog a gyomrom mert ugye este futás után nem eszek. Csak 10 óra körül kelek fel és akkor reggelizem. Nem fogok felkelni 8-kor hogy kajáljak, utánna meg visszafeküdjek!
2010. júl. 9. 13:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek pedig annyit, h nem oktatást kértem. Nekem ez vált be, ezzel fogytam már így is nagyok sokat, és a körülöttem lévők is ugyan ezt csinálják, és mindenkinek bevált. Ahány ember annyi féle módszer.
2010. júl. 9. 13:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ez esetben mindegy, ha neked ez a bioritmusod akkor ehhez alkalmazkodott a szervezeted, a lényeg, hogy 3 óránként egyél, és ha felkelsz utána lehetőleg minél hamarabb reggelizz is :)
2010. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 10 óraKor kelsz fel, akkor nyilván nem ehetsz ennél hamarabb, viszont mivel ez nem általános, ezért elsőre nem is tételezi fel az ember, tehát kár megsértődni meg prüszkölni.
2010. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Annyiban azért számít az, hogy ha pl. 8kor kel valaki és csak 10kor reggelizik, hogy jóval később indul be az anyagcseréje, tehát könnyebben hízhat. Épp ezért nem érdemes a reggelit kihagyni.

Az hogy Te 10kor kelsz.. hát tény, hogy nem egészséges dolog.

2010. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!