Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vitassuk meg mi a nem jó...

Vitassuk meg mi a nem jó ebben a 3x-i étkezésben!?

Figyelt kérdés

Reggeli : 2 szelet rozskenyér pici vaj felvágott paradicsom


Ebéd : 1 tányér főtt amit a családnak főzök


Vacsi : 2 szelet rozskenyér pici vaj felvágott paradicsom


2011. júl. 18. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol a fehérje?
2011. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel csak az lenne a bajom hogy kevés lenne meg nincs benne hús. Bár az ebédbe lehet hogy beletartozik úgy írtad. De az vitathatatlan hogy kell fehérje is.
2011. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bix ***** válasza:
ez marha kevés, nincs benne fehérje, és a paradicsom magában bőven kevés a "vitaminok" bekezdés kipipálásához...
2011. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan módosíthatnám ,hogy jó legyen ?
2011. júl. 18. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Sok a kenyér.


Vacsira fehérje kell, pl túró.


Gyümölcs??

2011. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A reggeli jó, de nem muszáj minden nap ezt enni, lehet enni zabpelyhet vagy puffasztott rizst is.Jobb lenne, ha 5x ennél, mert felgyorsulna az anyagcseréd, ezért tízóraira és uzsonnára ehetsz túrót, natúr joghurtot, kefirt vagy 1-1 gyümölcsöt, zöldséget.Az ebédedre nem mondok semmit, mert nem tudom, hogy mit szoktál főzni, de szerintem a legjobb a csirke-és pulykamell vagy hal zöldségekkel, vagy egy kevés barna rizzsel, de ehetsz teljes kiőrlésű lisztből készült főzeléket is.Vacsorára pedig rozskenyér helyett egyél azt, amit ebédre kisebb mennyiségben, vagy zsírszegény túrót keverj össze natúr joghurttal, tehetsz bele egy kis gyümölcsöt is, nekem a kedvencem, ma is ettem, málnát raktam bele+ehetsz hozzá zöldséget is, de még ehetsz főtt tojást vagy egy kevés sajtot, például mozzarellát.Zöldséget pedig bármikor ehetsz a nap folyamán.Én néha elrágcsálok egy marék tökmagot vagy mogyorót, kis mennyiségben lehet azt is enni néha.:)
2011. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rövidre fogva semmi nem jó.
2011. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem már a reggelinél hiányzik többféle zöldség-paprika, uborka, hagyma, petrezselyem, kapor stb

tízórai és uzsira kéne gyümölcs

ebéd az attól függ hogy mi az, de jó hogy főtt étel

vacsorára kenyér nem kéne, felvágott mit takar? én vacsira túrót ennék zöldséggel vagy gyümölccsel, főtt tojást zöldkörettel, sovány sajtokat, rakott zöldségeket pl túróval töltött gomba, sovány darálthússal töltött paprika, paradicsom, sajttal töltött cukkini ilyenek

2011. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez kevés, bár én is hasonlóan eszem. Vacsira inkább abból, amit ebédeltem, és gyümölcsöt is szoktam.

Nekem megfelel a napi 3x-i. Ha neked is, nincs mit megvitatni rajta. Ki mire esküszik ugye.

2011. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!