Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kellene? Pasiknak ez...

Fogynom kellene? Pasiknak ez bejön?

Figyelt kérdés

16/L 170cm/54kg


kép:


elölröl: [link]


oldalrol: [link]


2010. júl. 9. 12:24
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:
100%

Sport kell neked meg pár normális fehérnemű.

Nem fogyni kell és főleg nem diétázni.

2010. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim válasza:
31%
szerintem hogyhatsz még vagy 5 kilót
2010. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

a fehérnemüvel kapcsolatban meg:van másik is,csak most epp ezt huztam fel a kép miatt.nagyon sok választékom van.


utolsónak: 5kg-t fogyni??

2010. júl. 13. 13:37
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fogynod, szép alakod van. A barátnőmé is hasonló. Annyi, hogy valóban egy kis sport nem árt, feszesebb lesz a bőröd és még jobb alakod.


23F

2010. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
köszi kedves 23F :)
2010. júl. 13. 13:42
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
NEM kell fogynod! A sport jót fog tenni. A futótervek segíteni fognak. Szépen formálódik majd az alakod a rendszeres mozgástól! 21/L
2010. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
köszike 21/L :)
2010. júl. 13. 13:46
 38/50 anonim ***** válasza:

Na nézzünk oda :-) A combunk hasonlit. Legalábbis egyelőre, mert én amekkora életmódváltásba kezdtem most lehet, hogy változni fogok. Szerintem is csak sportolj és érezd jól magad a bőrödben, mert megérdemled ! Ja, gyanitom , hogy még fiatal vagy. Használd ki....használd ki,mert én 15 vagyok és már most megvonom magamtól mindazt, amit egy átlagos kamasznak nem szabadna megtagadnia önmagától(mint pl.a bőséges és "amit megkivánsz" táplálkozásmód), barátok helyett uszodába járok és a maradék időben edzek, és eltudom mondani neked, hogy nem akarsz a helyemben lenni. Főleg nem kajálás szempontjából. Élj az életeddel, mozogj és felejtsd el a kalóriákat, felejtsd el a fogyókúrás recepteket és felejtsd el ezt az egész evési tudományt. Ne avatkozz bele túlságosan a diétázás világába, mert nem az aminek hiszed. Amikor túl sokat tudsz meg akkor már késő. Vagy kénytelen vagy megváltoztatni az egész életedet, mint én, vagy főbelövöd magad. Vagy anorexiás leszel. Vagy túlsúlyos.


Neked van lehetőséged egy bomba jó alakot alakitani, hogyha sportolsz rendszeresen és egy egészséges szociális életet élsz, valamint nem filozofálsz sokat a kaja felett. Emlékszel amikor gyerek voltál ? Kit érdekelt a kalória, cukormennyiség, szénhidráttartalom, stb., csak egyed azt amit megkivánsz és ne egyél olyat, ami később megfekszi a gyomrod vagy rossz hatást vált ki. És ne tömjed magad, ha nem szükséges. Ennyi

2010. júl. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

köszi kedves 15éves utolsó válaszolo :))


amugy 16vagyok :)

2010. júl. 14. 00:40
 40/50 A kérdező kommentje:

itt van még egy link: popsim :

[link]

2010. júl. 14. 01:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!