Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kellene? Pasiknak ez...

Fogynom kellene? Pasiknak ez bejön?

Figyelt kérdés

16/L 170cm/54kg


kép:


elölröl: [link]


oldalrol: [link]


2010. júl. 9. 12:24
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

a testkompozícióddal van a baj, nem a testsúlyoddal.


kevés az izom rajtad, és sok a zsír. Sportolnod kéne.


A futás nem jó, mert az nem fejlaszti az izomzatot, amire szükséged lenne. (hacsak nem 20likós homokzsákokkal futsz fel egy hegy tetejére)


szerintem inkább súlyzózz, kettlebellezz, de jó az úszás is (normális úszás, nem pancsizás), küzdősportok.

2010. júl. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Fogynod semmiképpen nem kell, ha mégis változni akarsz, inkább sportolj! Jól nézel ki, nincs szükséged fogyókúrára.


26L

2010. júl. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
22%
Kövérnek nem vagy kövér, de valami olyan ronda alakod van, hogy ezzel büntetni lehet.
2010. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Sportolj,és cseréld le a fehérneműdet valami fiatalosabbra,a melltartót meg kisebbre
2010. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim válasza:

szerintem semmi nagy baj nincsen az alakoddal.Fogynod nem kell, hanem ahogy elnézem inkább izmosodni lenne jó.

viszont ez a bugyi-.-

16/f

2010. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
nincs rajtad felesleg, de sportolj és tornázz, mert nagyon formátlan, nőietlen az alakod . nincs csípőd, de derekad, se melled stb. ezek majd biztos változnak.
2010. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi tanácsokat.meg a kritikákat is.


utolsonak meg: 16 eves vagyok,szoval van még ido h nojjon a mellem.nem mindenki egyforma.ezert kikerem mar magamnak!

2010. aug. 8. 16:57
 48/50 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy mégcsak 16 vagy és ezért nincs semmi nőies formád, de ha ezt tudod, akkor miért kérdezed, hogy bejön-e a pasiknak? Mi tetszene nekik a testeden? Az, hogy mindenhol egyenes vagy, és nem vagy nőies?

Én csak a címben feltett kérdésedre válaszoltam. A pasiknak az jön be, amire feláll a farkuk, vagyis a női nemi jellegek: a formás, nagyobb mellek, a karcsú derékből ívelő csípő, és a formás, kerek fenék. Pont annyira jössz be a pasiknak, amennyi ezekből teljesül rád.

Persze most kizárólag külsőről írtam, nem szerelemről meg ilyenekről.

2010. aug. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
szerintem nem 5 kilót hanem legalább 10-et kéne fogynod sporttal
2011. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:

,,nincs rajtad felesleg, de sportolj és tornázz, mert nagyon formátlan, nőietlen az alakod . nincs csípőd, de derekad, se melled stb. ezek majd biztos változnak."


szerintem van rajta bőven felesleg

2011. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!