Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez egy jo napi kaja igy?

Ez egy jo napi kaja igy?

Figyelt kérdés

Reggeli: 115 g grillsajt, 40 g kuszkusz (szarazon merve) - reggel vervetelre mentem, akartam utana enni valami taplalot.


Tizorai - 1 alma


Ebed - egy tanyer csirkehusleves teszta nelkul

Desszert - baratnoim fankozasanak megszemlelese :D


Vacsi - salata: 2 tojas, jegsalata, paradicsom, uborka, paprika, egy szelet sajt, ontet natur joghurtbol es fokhagymabol


Lany vagyok, 165/70. Kv 1300 kcal jo lehet fogyashoz? Elso korben a 60 kilo a cel, aztan talan meg egy kicsi, de en mar annak is orulnek.:)



2019. jún. 26. 16:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja lemaradt a vacsibol 100 g fustolt lazac.
2019. jún. 26. 16:11
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tekintve, hogy 1db 50g-os fánk 250kcal, és bizony ki áll meg egy darabnál, nem lesz jó.
2019. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En nem ettem fankot, csak ok....
2019. jún. 26. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:

A reggelivel és tízóraival semmi bajom. Én az ebédet és vacsorát egy fogásra megenném, szerintem úgy kiadós és egészséges. Hiányozna az ebéd és vacsora között valami, legalább pár falat, és akkor ugye még vacsora is kell, az általad leírt salátához hasonló, amit ugye én megettem már volna ebédre. :-)

Megértem, hogy fogyni akarsz, de nem túl kevés ez? Örökre tudnád tartani ezt a kevés mennyiséget? Ha utána újból többet eszel, nem jön vissza? Mozogsz is mellette? Én éhen halnék ennyitől.

2019. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hat kaloriabazison szamolom, ez igy 1250-1300 kcal. Kevesnek erzodik, de az utobbi idoben zabaltam... vizsgaidoszakom van(orvosi) es konkretan egesz nap ulok/fekszem a konyv felett, van hogy par napig ki se jovok. E melle az aktivitas (ill ink aktivalatlansag:D) melle is keves lenne ez a kaloria?


Fogok sportolni ha vege a vizsgaknak, akkor talan felemelem 1300-1400ra... igazabol ugy fel ev alatt szeretnem leadni a felesleget.

2019. jún. 26. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:

1500 alá ne nagyon menj szerintem.

Plusz egy jó tanács. Vizsgaidőszakban ne nagyon akarj fogyni. Nyilván nem kell zabálni, ugyan úgy tartsd a diétát de ne vedd szigorúra. Kell az energia az agynak.

2019. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vacsorád felét told át ebédre másodiknak, mert az ebéd így nagyon kevés a vacsora pedig nagyon sok. Össze fogsz esni napközben, mert a húsleves nagy része csak víz. Vagy ha nem akarsz ebédre többet enni vagy nem tudsz (engem is eltelít egy tányér leves, másodikat már nem tudok enni), akkor iktass be valamit uzsonnára. (Ne fánkot) Pl a 2 tojás nyers zöldségekkel tökéletes lenne. Csak ne legyen az, hogy kb dél és este 6 között egy levesen élsz.
2019. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!