Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a vastag combok...

Mit tegyek a vastag combok ellen? Valamilyen gyakorlatok esetleg?

Figyelt kérdés

169 cm és 61 kg vagyok. De vastag a combom. Alapvetően az egész lábam eléggé vastag. A bokám vastagságát tudom, hogy a nagyimtól örököltem, és szerintem az egész testfelépítésemet. A derekam elég vékony, lapos a hasam. Viszont a lábaimmal nem vagyok megelégedve. Ja és narancsbőrös is vagyok:(

Esetleg még arra valami tipp?

Előre is köszönöm a váaszokat!



2019. jún. 27. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
igen
2019. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm , igazán hasznos válasz:)
2019. jún. 27. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Helyi fogyás nincs.

Szóval kalóriadeficit

2019. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg kifejtenéd ezt bővebben? Kérlek.
2019. jún. 27. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szinte minden lánynak van narancsbőre, csak mondom. Kaloriabazis.hu segítségével fogyhatsz, de nem csak a lábadból fogsz fogyni.
2019. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ennek utánanéztem, tényleg hasznos

Köszi:)

2019. jún. 27. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alkat vagy, ha fogyni is fogsz, az arányok maradnak, tehát a combjaid mindig vastagabbak lesznek, mint amilyet a többi testrészedhez szeretnél.


A narancsbőr sima zsírszövet, csak az ösztrogén miatt másképp rendeződött, ezért lesz göröngyös összenyomásra.

2019. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!