Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyással a narancsbőr is...

Fogyással a narancsbőr is csökken?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én combomon egy nagyobb fogyást követően jött elő.
2019. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Hát azzal inkább jobban előjön.
2019. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Lehet!Attól függ hogyan akarsz fogyni. Nekem a következő vált be: otthon kezdetben napi fél órát edzettem minden testrészre, hogy legyen egy alap izomzatom/energiám, majd egy órákat edzettem heti 4-5 alkalommal.

Ez fel volt osztva, hogy egy nap erősítő edzés, majd kövi nap zsírégető tornagyakorlatok, ugrabugrálások, néha futni vagy biciklizni is mentem. Ezek után egy pihenőnap a regenerálódáshoz. Guggoltam, fekvőztem, felüléseztem meg mindenféle gyakorlatokat végeztem. Sok edzés után kicsit elfáradtam és szükségem volt fehérjére, mert az étkezésem nem volt akkoriban a legjobb, így "porokkal" pótoltam a vitamin és fehérje mennyiséget. Egy a lényeg, hogy bevált!!! Fogytam és a narancsbőröm megszűnt. A fenekem kerek lett a hasam laposabb. 5 kilót fogytam ezzel az otthoni edzéssel. Ja meg a cukrokat hanyagoltam, de ez ugye alap ilyenkor. Kávéba édesítőszer, tésztákba nyírfacukor stb. Sok sikert. Egy kis otthoni tornával és cukros dolgok mellőzésével lényeges javulást lehet elérni. Egyébként 166cm és 66 kg voltam. 61-re mentem le.

2019. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, mit eszel. A narancsbőr általában a ckros, szénhidrátos embereken van, na meg azokon főleg, akik kávén élnek.

Ha rendes, emberi diétát (carnivore) követsz, el fog tnni. :)

2019. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lett leértékelve a kommentem, hisz csak azt írtam le ami nekem bevált. Lehet a "por" verte ki a biztosítékot? Pedig azt általában mindenki iszik, aki sportol...2019-et írunk, nem most jöttek be ezek a divatba és a népbutító korszak elmúlt miszerint ezek károsak lennének... A fehérje kell az izomzatnak, a fehérjeporban pedig még vitaminok is vannak, amik nekem nagyon kellettek azokban az időkben, mert csak úgy maradt energiám. Egy a lényeg, hogy amit leírtam azzal nem csak hogy fogytam és a narancsbőröm is eltűnt, hanem nőként is jól éreztem magam a bőrömben és végre elmúlt az önbizalomhiányom. Mivel nincs konditermes tapasztalatom és nem voltam sose személyi edzőnél, így csak ezzel az otthoni tornával tudtam magamon változtatni, ami elég is volt ahoz, hogy jól érezzem magam a bőrömben és nőként elfogadjam a testem. Nem is értem mi ezzel a baj. :/ Én elsősorban arra próbáltam rávilágítani, hogy egy kis tornálval és a cukros dolgok mellőzésével igenis lehet narancsbőrt visszaszorítani.
2019. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A narancsbőr igazából egy vastagabb réteg zsír. Az izmok egyenletesen épülnek, nem lesznek benne 'kráterek' mint a narancsbőrnél. Tehát: izmosítással csökken a narancsbőr.
2019. júl. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
@5 mert sok az elmebajos vegán szektatag a gyk-n :D
2019. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!