Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha biciklizéssel elégetek...

Ha biciklizéssel elégetek napi 1500 kalóriát, akkor 5 nap alatt fogyok 1 kilót csak biciklizéssel az étrendet nem is figyelve?

Figyelt kérdés
Pedig elvileg a heti 1 kg fogyás számít még egészségesnek. Ilyenkor mi van?

2019. júl. 4. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Hát, ez azért nagyban függ a paramétereidtől, illetve attól, hogy mégis mennyi kcal lehet, amit elfogyasztasz.

Szerintem az az egy kiló nincs kőbe vésve. Pláne, ha valaki nagy túlsúllyal rendelkezik. Rajtam volt 30 kiló plusz. Életmódváltással, és gyakori mozgással fogytam 25-öt, de az első 6-8 hétben a fogyásom 1,5 kg körül volt/hét. Azután ahogy csökkent a felesleg, csökkent a fogyás mértéke is, pedig a kcal bevitelen nem változtattam, viszont mozgásból egyre többet bírtam, így növeltem az időtartamot, és a nehézséget is.

Mindegy is, lényeg a lényeg, hogy mennyi fogyás "normális" egy hét alatt azt a felesleg nagysága határozza meg.

2019. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha 1500 kalóriát elégetsz sporttal es mondjuk 2000 kaloriat viszel be, akkor az ugyan olyan koplalas mintha 500 kaloriat ennel. Az 1 kg heti fogyas nem egeszsegesnek számit, hanem hetente max. 1 kg megy le zsírból, a többi sajnos izom. Ugyhogy, gondold át, hogy lassan,tartósan akarsz fogyni vagy gyorsan, izmot veszitve és utána dupláját visszahízva
2019. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
te napi 4 órán át biciklizel hetekig? :D ok xd
2019. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Erre én is kíváncsi lennék, ahoz hogy 1500 kalóriát elegess, ahoz körülbelül 300 percet kéne tekerned. Vagy ez csak egy feltevés?
2019. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak egy aprócska megjegyzés, mert úgy látom, nem igazán érted a dolog logikáját...

Az, hogy heti 1 kg az egészséges, az nem azt jelenti, hogy heti 1,2 kg már halálos lenne. ;-) Ez egy hozzávetőleges érték. Arra kell ügyelni, hogy ne fogyj hirtelem sokat. Tehát ha egy hét alatt lemegy másfél kiló, vagy kettő, az nem baj. Ha egy hét alatt lemegy 8, az már kóros.

Egyébként az fizikailag szinte kivitelezhetetlen, hogy minden nap pont egyheted kilót adj le.

2019. júl. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!