Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Félreértettem? Melyiket...

Félreértettem? Melyiket mondhatta?

Figyelt kérdés
Jöttem tescoba diakmunkazni,arufeltoltonek es ugye alá kell írnom a biztonsági ornel pár papírt, és állt pár Tesco dolgozó /férfiak/ és kellett kulcs olvasót kérnem és az egyik mondta h “Egy ilyen ..... lánynak nem adnak kulcsolvasót,hát ez szégyen” És utána mosolyogva nezett. A ....-os szót hallottam zsirosnak vagy csinosnak. Szerintetek melyiket mondhatta? Csak nem mond valaki olyat h zsiros egy lany nem? Igazabol sokszor félre hallok dolgokat mert testkepzavarban szenvedek kicsit.
2019. júl. 12. 05:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Azt nem mondhatta hogy zsíros, viszont ha tényleg túlsúlyos vagy akkor mondhatta szarkasztikusan a csinosat. Ezt mi még annyira sem tudjuk megmondani mint te
2019. júl. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Zsíros igen.

Nem ismered a mondást, hogy "egy ilyen zsíros lánynak még ... se adtak?"

2019. júl. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Bármelyiket is mondta, oltári nagy paraszt volt. Ne törődj vele.
2019. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most úgy hív hogy kedvesem és azt mondta hogy szép kedves diáklány vagyok és hogy ne emelgessek sokat mert h ne szakadjak meg. Most komolyan le koverezett? Masok nem hivtak sose kövérnek,S-es ruhakat hordok.
2019. júl. 12. 09:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kövérezett volna le? Hogy merül benned ez fel egyáltalán? Normális emberek nem mondanak ilyeneket egymásnak. Max az, hogy csinos, és szó szerint értve, nem szarkasztikusan. Meg úgy logikusabb is, amit mondott. Szerintem csak a testképzavarod miatt merült fel benned, hogy mást mondott.
2019. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tuti csinost mondott. A testképzavarod miatt érdemes lenne pszichológushoz menned.
2019. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
ne drámázz, tutira nem mondott zsírosat. Ez az a fajta elhízott, izzadós ötvenes fószer, aki csípőből udvarol az összes nőnemű lénynek, aki szembejön. Tenyérbemászó... -_-
2019. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Tuti csonosnak nevezett, hiszen azóta is folyamatosan bókol és jeleket küld, hogy tetszel neki. Már miért mondana zsírost? Még a kérdés sem értelmes úgy, ha kicseréled a csinost zsírosra. Gondok vannak az önértékeléseddel.

Ugyanakkor szerintem ne ess hasra a sok bóktól, elég olcsók, engem inkább zavarna, ha valaki ilyeneket mondana nekem. Olyan ostoba szöveg.

2019. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, Te valami debil vagy?
2019. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok kérdező, nem csak dagadt vagy, de még retardált is :D
2019. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!