Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészségügyi okok miatt nem...

Egészségügyi okok miatt nem sportolhatok. Mit tegyek így?

Figyelt kérdés

Sérülés és egy műtét miatt nem sportolhatok egyáltalán. Szerencsére nem vagyok túlsulyos, viszont zavar a kis zsírréteg a hasamon és a belső combomon, illetve a lógó integető háj a felkaromon.


Sétálni azt szoktam napi szinten, de komoly sportot nem űzhetek, ehhez a problémákhoz a séta meg kevés.


Nem eszek sok szénhidrátot. Reggelire általában zabkását, ebédre mindig rendes meleg ételt, rántott vagy sült hús körettel vagy fözelékek, levesek. Vacsorára meg gyümölcsöt vagy sajtot. A cukrot sajnos nem tudom teljesen kiiktatni, egyszerűen érzem, hogy kell valamennyi, de nyilván nem esek túlzásba. A kávémba szoktam tenni mindig egy kanállal.


Gondolkodom még ilyen testkezeléseken. (rádifrekvenciás, kavitációs, lipolézer stb.) Ezek mennyire lehetnek hatásosak sportolás nélkül?



2019. júl. 15. 20:55
 1/7 anonim válasza:
51%
Fogjál neki sakkozni, az is sport.
2019. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként szoktam sakkozni, de az az integető hájamon nem segít.
2019. júl. 15. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen sérülésed van ami miatt egyáltalán semmit nem sportolhatsz?
2019. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyors gyaloglás sem mehet? Ha mész 45-60 percet, annak elégnek kell hogy legyen.
2019. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a térdem nagyon rossz és nemrég volt egy hasi műtétem.
2019. júl. 15. 23:27
 6/7 anonim ***** válasza:
A biciklizés pont a térdproblémásoknak a megfelelő. Viszont ezt nehezen tudom elképzelni, hogy valakit ennyire drasztikusan eltiltsanak a sporttól. Azt elhiszem, hogy a térdeddel nem guggolhatsz 10-15-20 kilókkal, de hogy gyorsséta és bicikli sem férne bele, ilyen nincs... Akkor járna sem járhatnál.. Mindenképp egyeztess az orvosoddal, kérd ki az ő véleményét. A hasaddal milyen probléma volt? Kellene ezt is konkretizálni, mert így hogy adjunk tanácsot?
2019. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de nem eszel sok szénhidrátot, azt gondolod? Zabkása, rántott ételek panírja, gyümölcs, sajt, főzelék szerinted micsoda? Konkrétan csak szénhidrátot eszel szinte. Azok a kezelések nem hatásosak. Szépségstúdióban dolgozom, konkrétan közöljük, hogy rendes étkezés és folyadékfogyasztás nélkül nincs eredmény, mégis megveszik a kezelést mert azt hiszik csodaszer. Javaslom az úszást, és állíts össze egy jobb étrendet.
2019. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!