Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na valahol itt kezdődik a jó...

Na valahol itt kezdődik a jó reggeli mi?

Figyelt kérdés

itt egy pelda egy vmire valo szalkasito reggelirol. Joetvagyat koszonom.


[link]


Tk kenyér 2x

3 szelet sonka

2 light sajt

2dl kokusztej

Zabkása

Zöld tea

Multi votamin, kalcium magnezium

1l víz

1 adag fehérje



54g szenhidrat

61g feherje

14g zsír

12g rost


Az actimel semmit sem ér, csak el kell fogynia, meg én megtehetem iszom. Szal ilyen egy szelet kenyereket nem akarok itt olvasni reggelire vagy elhízottak maradtok.



2019. júl. 19. 10:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Sajnálom de engem nem a körítés érdekel, vagy nem azért eszem mert mennyire finom :) én a tápanyagokért eszem, pontosan ez kulonboztet meg egy elhízott embertől.
2019. júl. 19. 11:12
 12/23 anonim ***** válasza:
11: nekem ízlik is, amit eszem, és mindig vékony voltam 😜 te vagy elhízott, ha fogynod kell, nem én.
2019. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ja, szigetre még szálkásítok hogy meglegyen a bomba forma 😉 tudod nekem izmom is van.
2019. júl. 19. 11:21
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismét egy újabb Pumped Gabo :D :D :D :D :D Az IQ meg is van hozzá. Szóval hajrá!
2019. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék arra a hűdejó alakodra.
2019. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagy hogy aztán benedvesedj vagy mi? 😀 Szívesen küldök képet.
2019. júl. 19. 13:45
 17/23 anonim ***** válasza:
54%

Hm... az én "muszáj" étrendem ,igaz egész napos. 6 étkezés. 1.10dkg cs.mell,20dkg.párolt zöldség,2.protein tumix ,10gr mandula,3.10dkg.cs.mell,20dgk párolt zöldség,4.10dkg.csmell,10dgk párolt zöldség,5.protein turmix,10g kesudió vagy 1.tk.olivaolaj,6.10dkg.csmell,10dkg párolt zöldség. Nem túl változatos,de hatásos 😁

57kg/n

2019. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 SZücsöm ***** válasza:
100%

Ha nem az ízéért eszed hanem hogy fogyj és hogy egészséges is maradj akkor először is a szeletelt sonkát dobd ki a p*csába a kenyeret is ha nem teljes kiőrlésű. A vitaminod is ha szintetikus. Sőt a lightos sajtod is biztos ami biztos. Ink egyél teljes kiörlésű toast pirítóst tojással és 100% os mogyoróvajjal. A többi maradhat.


17-es te is túltolod a biciklit.

Nem kell egyfolytában napi 3 szor - 4 szer csirkét zabálni van más fehérje forrás is pl lazac és szénhidrátot is lehet enni ha edzel is valamit akkor meg főleg mivel az adja az energiát főleg. A fehér lisztet és cukrot kéne csak kerülni. Továbbá gyümölcsöt se látok az étrendedben.

Én konkrétan eddig kicsit kevesebb mint 5 hónap alatt 15 kg-t fogytam úgy hogy hetente eszek legalább kétszer saját készítésű (nagy fehérje tartalmú) palacsintát,gofrit,muffint vagy cookie-t stb, + 2-3 gyümölcs naponta.


Arról nem is beszélve ha napi 6 szor étkezel akkor kb egész nap fent van az inzulin szinted azaz akadályozod magad a fogyásban. Gondolom legalábbis hogy fogyózol.


Finom is és hatásos is.

2019. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ne küldjed, ha a kajádat tudod mutogatni, akkor gondolom az se gond ha azt az elképesztően király testedet kell. Töltsed csak fel ide hadd lássa mindenki aki akarja. Mellesleg ha valami nedves lesz a gatyamba az azutan lesz miután összehugyoztam magam a röhögéstől a tyúkmelled miatt.
2019. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Már akinek ez jó reggeli. Én nem eszem kenyeret, se zabkását, se bolti felvágottat, se light sajtot. Eszem viszont tojást és sok zöldséget (meg még sok mást is, amit nem írtál, csak azokat nem reggelire). Fehérjeporra nincs szükségem, mert elég fehérjéhez jutok normális ételekből. A többi OK :)
2019. júl. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!