Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na valahol itt kezdődik a jó...

Na valahol itt kezdődik a jó reggeli mi?

Figyelt kérdés

itt egy pelda egy vmire valo szalkasito reggelirol. Joetvagyat koszonom.


[link]


Tk kenyér 2x

3 szelet sonka

2 light sajt

2dl kokusztej

Zabkása

Zöld tea

Multi votamin, kalcium magnezium

1l víz

1 adag fehérje



54g szenhidrat

61g feherje

14g zsír

12g rost


Az actimel semmit sem ér, csak el kell fogynia, meg én megtehetem iszom. Szal ilyen egy szelet kenyereket nem akarok itt olvasni reggelire vagy elhízottak maradtok.



2019. júl. 19. 10:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#18-as.

Már mitől lenne egész nap magasan az inzulin szintem? ☺

Fehérjétől? Meg a minimális szénhidráttol?

Se fehérliszt se cukor nincs az étrendemben,a napi 6 étkezés pedig nem engedi az ingadozást,folyamatosan szinten tart. Biztos rosszul rakták össze ezt a szálkásító étrendet nekem,mert ezt a maradék 3-4kg-ot ha meg gebedtem sem tudtam lefelé mozdítani ezzel meg könnyedén megy ☺ Sőt,ez a kajamennyiség még sok is nekem,nem vagyok éhes az étkezések között,nincsenek falás rohamok,nincs sóvárgás édesség után. De ezt ugye mindenki saját maga tapasztalja meg,hogy neki mi-, és hogyan jó. Nincs 2 egyforma ember ☺ A halat pedig nem igazán szeretem .

2019. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 SZücsöm ***** válasza:
Igen pontosan a fehérjétől mivel az majdnem ugyan úgy felviszi az inzulinodat mint a szénhidrát. És pont az a baj hogy az inzulinod folytonosan egy szinten van tömegélesnél tökéletes lenne ez az állapot fogyózásnál viszont pont az a lényeg hogy az inzulinod lent legyen mert akkor tudsz fogyni. Persze a kalória deficit a legfontosabb tényező de az se ártana ha hagynád a testedet egy kicsit tovább katabolikus állapotban.
2019. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Másként tudtam,most rá is kerestem.


"A fehérjék fogyasztása anyagcsere egészségeseknél – az inzulin és glukagon elválasztás finoman összehangolt serkentő hatásának köszönhetően – nem növeli a vércukorszintet. Diabéteszeseknél azonban elhúzódó vércukor-emelkedést okoznak, ami 2-3 óra elteltével kezdődik és 5 órán túl is tarthat."


De egyébként pont szálkásítás miatt kaptam ezt az étrendet. Annyiban jónak érzem,hogy sose vagyok éhes,sokszor úgy kell leerőltetnem a kaját.Édességet nem kívánom,pedig csokifüggő vagyok. És ami számomra legmeglepőbb volt,nem vagyok fáradt. Jó most kicsit igen,mert 2 hete heti 3-szor járok terembe,és kezdésként sem akartam kicsi súlyokkal ☺

2019. júl. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!