Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytatok már le szerelmi...

Fogytatok már le szerelmi bánattól, csalódástól, szakítástól?

Figyelt kérdés
Ha igen meséljétek el hogy történt mennyi ideig tartott a kapcsolat és hogy hogyan éltétek meg ezt az egészet!
2010. júl. 11. 11:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az elsőnél inkább híztam, mert bánatomban edtem. Ez a kapcsolat 2 évig tartott. Most vagyok amásiknál, amit nem mesélek el, viszont most már egyáltalán nem vagyok éhes, inkább csak egyre jobban idegbeteg!
2010. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
attól inkább csak depisek lesznek az emberek, és mégjobban híznak
2010. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én leadtam vele 5kg-t, de biztos lement volna több is ha nem békülünk ki :)

Sok apróságon összevesztünk és 1 hónapot "külön voltunk". Ugyanúgy találkoztunk közben is szóval inkább ilyen durcinak mondanám.

Am 3 és fél év után volt ez az 1 hónapos szünet. Azóta újra együtt vagyunk ^^

20/L

2010. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Fél éves kapcsolat után, eleve sovány voltam és még fogytam legalább 5 kilót.
2010. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Igen, ezen a héten tiszta ideg vagyok miatta, és már 2 kg lement. Nem kívánok semmit, még a kedvenc kajáimra sem tudok ránézni.:(
2010. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Igen én lefogytam, pontosan nem tudom, de kb. 10-12 kg-ot. Kb. 4 év együttjárás után történt, majd 2 év szünet. Azóta együtt vagyunk már 18 (összesen) éve. Házasság, gyerekek és hál' istennek boldogan. Remélem így marad!! Nekünk jót tett ez a szakítás, bár akkor -a leadott kg is mutatja- borzalmas volt! Csak folyadékon éltem.
2010. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy honap alatt simàn leadtam 4kg -ot, mert se enni se aludni nem tudtam,csak minden percem ràment a gondolataimban.Õrûlet!
2010. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
igen, szakítás után egyszerűen nem tudtam normálisan enni kb 2 hónapig. (nagyon megviselt) ha ettem akkor is azért volt, mert tudtam hogy valamit kell ennem.így nagy nehezen megettem egy croissant-t vagy egy kis tál müzlit, de az volt az egész napi kajám. előtte sem voltam túlsúlyos. a 2 hónap alatt 6-7 kg-ot fogytam csak , de úgy néztem ki mint egy anorexiás.teljesen összeesett a testem , beesett az arcom, alig maradt mellem. nem voltam szép látvány :S szerencsére aztán fokozatosan felépültem. de rettenetesen sokat kellett sportolnom utána, hogy emberi formám legyen :)
2010. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
tavaly 2 éves kapcsolat után 9 kilót fogytam. szépen váltunk el, a szerelem egyszerűen elmúlt.-felőle. márciusban szakítottunk, júniusban sürgösségire vittek be, akkor már nem bírta a szervezetem, lezsibbadtam, lemerevedtem, fulladtam, tönkre ment a pajzsmirigyem. 18 évesen 165 cm voltam, és 42 kiló. anyuék, de a pszichológustanárom se vette észre, hogy baj van, a nap 15 órájában mosolyogtam, a többiben szenvedtem. csak annyit láttak, hogy fogyok. próbáltak etetni, kedvenceket csináltak, de elintéztem egy kis kekszel, ettől nem hánytam, és jól voltam lakva. érdekes egy időszak volt. aztán szeptemberig visszaszedtem magam 52 kgra, és most áprilisban jött az új szerelem, 58 kiló vagyok. most küzdök a fogyásért, de nem megy, futunk a barátommal minden este, de a jobbnál jobb falatokról nem tudok lemondani. :))
2010. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Én is fogytam legutóbb 6 kilót!3om évig voltunk együtt, aztán ő egyre jobban elhidegült, nem foglalkozott velem stb!én emgcsak fogytam mert nem birtam enni sem a fájdalomtól!165cm vagyok és akkor 45 kiló voltam!Se mellem se popsim nem volt!Mostmár új szerelem van, és már 56 kiló vagyok :D Most a fogyással küszködök :) de mint az elöttem iró, én sem tudok elmondani a fincsi kajákról :)
2010. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!