Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem veszélyes ez hogy 3 napja...

Nem veszélyes ez hogy 3 napja nincs semmi étvágyam?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel ettem valamit, azóta semmi. Utána egész nap émejegtem, szerintem ma se lesz semmi.

Az alap súlyomhoz képest híztam egy picit, kb 1-2 kiló, akkor most addig nem fogok enni amíg vissza nem fogyok? Szerintem ez nem így megy.


Van hogy főzök elég jó ételeket, mindig annyira jól sikerülnek hogy meglepően sokat megeszek, mármint magamhoz képest. De úgy érzem megint egész nap egy falatot se fogok enni.


2019. aug. 19. 06:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
fordítva fog elsülni a dolog, mert ha koplalsz az izmaid égnek el, ami nem egy jó ötlet. enni kell, egszerre keveset, sporttal meg fogyni is tudsz.
2019. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rosszul vagyok az étel gondolatától is. De itt most nem a fogyás a lényeg, tudom hogy fogyókúra kategória. Azt hiszem rossz helyre raktam, ez inkább egészség, mert tegnap este szerintem picit lázas voltam. De tegnap előtt meg nem, meg most se szóval nem értem.
2019. aug. 19. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!