Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerult laposabba...

Kinek hogy sikerult laposabba tenni a hasat?

Figyelt kérdés
Tudom,h.nincs helyi fogyas, csak egyuttesen, de talan tudtok nemi hasra kimondottan hatasos modszert. Nem akarok kimondottan vekony lenni, de a hasam nagyon zavar. Sulyzos edzesek, v.kardio, ami hatasosabb? Sajnos a futast nagyon nem birom, a bicikli meg uncsi.

2019. aug. 19. 18:39
 1/7 anonim válasza:
10%
Meghúzom jobban a nadrágszíjat.
2019. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 2 honapja sulyzos edzest csinalok teljes testre es szepen megy le a hasam. Sajnos alma testalkat vagyok(hasra hízok, vekony lábak),igy anelkul tudok fogyni hasrol, hogy vekonyodnának a labaim, mivel oda izmot szedtem fel. Én sem akarok vékony lenni, csak a hasam zavar.
2019. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasra a kulcs mindig a kaja. Normális étkezés, csalás nélkül. Sport téren nálam a súlyzós edzés dominál, de ha a végén van plusz kardio is, az mindig jót tesz a hasi résznek :)
2019. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyi fogyás nincs, csak alakformálás, az adott testrész "edzésével".
2019. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
87%

Ahogy előttem is írták: a kaja a kulcs

Kerüld cukrot, amennyire csak tudod, egyél zsírszegény tejtermékeket és húst, kevés zsírt és szénhidrátot. Eddzd magad! És sétálj eröltetett menetben egy órát edzés végén , legalabb 3* hetente! Nekem ettől mindig kockás lett a hasam ;)

2019. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat. En is a sulyzos edzest valasztanam. Ok,h.a kardio talan hatasosabb, de nem erzem jol magam kozben, h.kidobom a nyelvem futas kozben, stb.Sajnos en is alma vagyok, labrol lemegy hamar, bar ott nincs is sok, a hastajek pedig remalom. Az is ront a helyzeten,h.8 honapja szultem a 3. gyerekunket, igy elegge megnyultak a dolgok mostanra.
2019. aug. 20. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor tessék hátsóra és combra is gyúrni, egy kis kettlebell gugolás, popókerekítő gyakorlatok, combosítás, vádli, és hátizom gyakorlatok.


Kardió egynek jó, de önmagában lótúró, sovány leszel de petyhüdt. Ha van mellé egy izomtónus, 5 kiló plusz is jobban néz ki mint a tökéletes centi arányok...csak épp formátlanul.

2019. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!