Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokra sikerult a mai...

Nagyon sokra sikerult a mai reggeli. Mit egyek a nap tovabbi reszeben? Vagy inkabb semmit?

Figyelt kérdés
Ma reggel tul jo volt az etvagyom.Sokszor jonnek ram ehseg/falasrohamok es hiaba eszek barmennyit nem lakok jol.Kb napi kaloriabevitel megvolt.Sorolom miket zabaltam ossze.100g zabkasa 3kifli 2teljes kiorlesu zsemle 10dkg sonkaval 1dl tej 1marek csokis tejbevaloval 6dv raffello..Ma megyek edzeni (kondizni ).Mennyit mozogjak hogy ez ne artson meg? Mit egyek ma vagy inkabb mar semmit? 17/L 168 cm 56kg
2016. dec. 29. 10:35
 1/4 anonim válasza:
100%
Ne butáskodj!! :) Mindenképp egyél ma mást is, hiszen ha nem eszel, akkor valószínű, hogy olyan éhes leszel, hogy befalsz mindent, ami az utadba kerül. Pláne ha mész edzeni! Edzés után mindenképp egyél valamit! :) Ha gondolod, válassz könnyű ételeket a nap hátralévő részére, például valami gyümölcsöt vagy dobj össze valami finom salátát vagy körözöttet. Egy naptól még nem dől össze a világ. :)
2016. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A számok alapján mit aggódsz? Tök vékony lehetsz. Egy naptól meg nem lehet meghízni. Szóval semmi bajod nem lesz.

Egyébként reggelire 5 péksüti baromi sok. Gondolom, koplalsz, azért jönnek rád falásrohamok. Egyél normálisan mindig, akkor nem leszel éhes és nem fogsz zabálni sem.

2016. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak falásrohamaid, mert nem eszel normálisan. Rendszeresen (napi 3-5-ször, kinek mi válik be) kell enni, annyit, hogy ne maradj éhes, de ne is edd túl magad.

Egyébként teljesen normális a súlyod, nem kéne fogyóznod, csak sportolnod.

Mondjuk nem tudom, hogy tudtál megenni 3 kiflit és 2 zsemlét a zabkása után. :) Legközelebb döntsél, és ha a kiflit kívánod, akkor akármennyire is azt kiáltják ki legegészségtelenebbnek és leghizlalóbbnak, inkább egyél csak 2 kiflit (az még normális), mint összevissza mindent. Magyarul, azt edd, amit tényleg kívánsz, de abból normálisan.

2016. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi a napi kalóriabeviteled, hogy ez sok volt? Vagy ennyire durvák a péksütik? Ezer éve nem eszek olyat, nem tudom.


Mindenesetre csatlakozom a többiekhez, ez nem volt jó így.

Tanulj meg rendes étrenden élni, ne mindenfélét összeenni (ezt nem azért mondom, mert velem ne történne meg évek után is, van ez így. de ritkán és akkor sem 5 péksüti egy nem is annyira nagyon apró zabkása után).

Ha éhes vagy, ne pont gyors ch-t pakolj be, hanem valami laktatóbbat. A sonka pl. teljesen OK volt, de inkább egy csomó zöldséget ettél volna mellé. Nekwem a tojás a csodaételem, nincs az az isten, hogy simán túlegyem magam belőle, pedig túlevésben remek vagyok. Főleg, ha édességeket és kenyeret ennék össze, én nem a napit vinném be, hanem a szükségletem akár dupláját. De a fehérje zsírral, zöldséggel, az az emberek többségét jól laktatja (persze van, akinek kell hozzá némi gabona, de az még nem gond. az gond, ha szinte csak kenyeret és édességet eszel, főleg rossz összetételűeket).


Mindenképpen egyél még, tuti meg fogsz éhezni s azért nem ártana némi normális tápanyag. Bizonyára rtosszul állsz fehérjével, bár ránézésre meg nem mondom.

2016. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!