Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetnék uzsira és vacsira,...

Mit ehetnék uzsira és vacsira, ha már semmilyen zöldségem nincs itthon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Uzsira én fél csomag sovány túrót ettem, amit pici natúr joghurttal kevertem össze, meg megettem egy almát, és ittam egy pohár tejeskávét sovány tejből és cukor nélkül.

Vacsira tonhalpogácsát eszek. Egy dobozos tonhalat lecsöpögtetek, összekeverem hagymával, egy tojássárgájával, pici apróra vágott petrezselyemmel, kevés natúr joghurttal meg annyi darált zabpehellyel, hogy összeálljon a massza. Pogácsákat formázok és sütőben olaj nélkül kisütöm. Szerintem nagyon fini.

Vagy csinálhatsz rántottát is, ha van otthon tojás.


De kezdjük ott, hogy mi van otthon?

2010. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb fél csomag túróból körözött, sonkás felvágott, tojás, sajt, alma, banán, müzli, tej, gyümölcsös joghurt, görögdinnye. kb ennyi ami beleférhet egy diétába
2010. júl. 13. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
bármi beleférhet egy diétába, ha mértéket tartasz
2010. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok ez igaz, de ettől nem lettem okosabb...
2010. júl. 13. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Uzsira én megenném a körözöttet, meg mondjuk egy almát, vacsira meg ennék rántottát, meg innék hozzá egy pohár tejet, plusz ha nem lennék vegetáriánus, akkor a vacsi mellé ennék felvágottat is. Vagy uzsira egy kis gyümölcs (görögdinnye a kedvencem, csak sajnos nincs itthon), vacsira meg a körözött, főtt tojással és felvágottal, meg egy pohár tej. Jobb ötletem nincsen bocsi.

Első voltam.

2010. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak ezek jól hangzanak. Akkor nem gond, hogy nincs minden étkezésnél zöldség?
2010. júl. 13. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem lehet mindig zöldséget enni. Kell a változatosság. :) Meg ha nincs is otthon, akkor nem is nagyon tudsz mit csinálni.

Egyébként szívesen! :)

2010. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!