Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Othon mindenki nem diétás...

Othon mindenki nem diétás dolgokat eszik és egyre nehezebb azt ennem amit kéne úgy hogy közben ott van melletem az asztalon a kakaóscsiga vagy a fánk stb.!?

Figyelt kérdés
Az akaraterőn (ami sajnos egyre kevesess) mit tudnátok tanácsolni ?
2019. aug. 25. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Ebből nem lesz énekes halott. Ha nem belső késztetés (motiváció) az egész, akkor nehéz lesz tartani a diétát.


Addig már eljutottam, hogy mindegy ki mit eszik a környezetemben, én csak azt eszem, amit kell.


A tudatosság a garancia arra, hogy nem fog visszamenni a leadott kiló.

2019. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

NA AKARJ diétás ételeket enni, mert annak semmi értelme.

Fogyni csak akkor fogsz tartósan, ha olyan étrenden vagy, amit életed végéig tudsz tartani, különben visszahízol.

Fogyókúra alatt is - meg utána súlytartásnál is - ehetsz bármit, csak nem mindegy, miböl mennyit.

Javasloma kaloriabazis.hu-t ott tudod vezetni, hogy mennyi kalóriát viszel be, meg mennyire van szükséged egy nap.

De természetesen akarateröre is szükség van, mert ugyan ehetsz kakaóscsigát meg fánkot is, de csak egy-két darabot, és ez az, amit ki kell bírnod. Viszont cserébe ha idönként eszel ilyeneket is, nem lesznek zabarohamaid, és hosszabb ideig tudod folytatni a megfelelö életmódot.

2019. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
*NE AKARJ
2019. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De már csak az utolsó 5 kg nál tartok itt meg már nem férhet bele kenyér meg péksüti se. 1.5 g/ testsúlyt kéne tartanom.
2019. aug. 25. 22:10
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Egyszerűbb lenne ha csak kalóriát számolnál...

Többet érnél vele.

2019. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb lenne de az nem olyan hatékony. Mert nem mindegy hogy miből viszem be azt a mennyiséget.
2019. aug. 25. 22:14
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanez. Ez a bajom nekem is :D
2019. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ma is sütöttek valami sütit és ha megyek le enni csirkemellet meg salit( amivel igazából semmi bajom) csak annyira megkívánom. Már arra gondoltam h nem megeyek be a konyhába hanem majd a szobámba eszek.
2019. aug. 25. 22:18
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

És ha elérted a súylt, amit akarsz, akkor utána mit eszel? Továbbra is csirkét meg alig-szénhidrátot?

HA igen, akkor ezt választottad, egészségedre, de mahra unalmas lesz tartósan.

Ha meg nem és elkezdesz mást is enni, akkor fele idö alatt éred el a régi súlyodat, mint ameddig tartott lefogyni.


A kalóriszámolás ugyan lehet, hogy lassabb, de az eredmény tartós lesuz.

2019. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Fejben dől el. Akarsz vàltoztatni vagy nem? Ha akarsz, és fontos neked a célod, akkor tartod magad ahhoz amit eldöntöttél. Ennek több útja van egyébként. Vagy nem túl gyakori csalónap tartàsa, amikor egyetlen napon tudatosan megengedsz magadnak azt amit kívànsz, vagy a màsik, a teljes megvonàs életed végéig.

Szerintem a csalónap élhetőbb és hosszútàvon tartósabb. Én havonta 1 ilyet tartok és bevàlik. Ma a férjem csipszet evett, tegnap karamellàs fagyit. Egyàltalàn nem zavar, 2 hét és én is ehetek a következő csalónapomon:) Az erős kívânóssàgom is megszűnt ezek irànt, és az elvonàsi tünetek is. Az első hónapot igen nehéz volt kibírni, szàmoltam a napokat... Most màr így fél évhez közeledve sokkal könnyebb. Elmúlt a függőség.

2019. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!