Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétás ÉDES reggeliket...

Milyen diétás ÉDES reggeliket lehet enni a zabkásán kívül?

Figyelt kérdés
2019. máj. 28. 16:41
 1/5 lilla64 ***** válasza:
Ligt túró,egy kevés folyékony édesitőszerrel vagy gyümölcslével.
2019. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én egy banánt szoktam pépesíteni, és hozzá felverek két tojást, aztán ezt összekeverem a banánnal. Ezt szoktam amerikai palacsinta alakúra kisütni, és lekvárral eszem. (A lekvárt általában fagyasztott gyümölcsből főzöm frissen, így nem kerül bele felesleges cukor vagy tartósítószer).


Másik kedvencem a natúr joghurt zabpehellyel és friss gyümölccsel, esetleg házi granolával rétegezve.


A harmadik kedvenc pedig túró natúr joghurttal, vanília aromával, és egy kis édesítővel összeturmixolva; isteni krémes állaga lesz, ha elég türelmes vagy. Ezt szintén gyümölccsel, vagy lekvárral, granolával szoktam ízesítésű.

2019. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Egészségtelen édessel kezdeni a napot!
2019. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nutellás kenyér
2019. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=bwdKbkTpngg

Először is hagyományosan étkezel vagy vegán vagy?

Ha mindenevő akkor mézzel nyugodtan kutyulj össze lenmagot, kölest, hajdinát, igazából a fantáziádra van bízva, ha vega vagy vegán vagy akkor sem kell mesterséges édesítőkhöz nyúlni ott van pl a stevia, sőt még cserepes steviát is belehet szerezni és akkor csak elég ha leaprítasz a reggelidbe egy levelet!

#3 ha nem éjszakás műszakban dolgozol akkor mindenképpen édes reggelivel érdemes indítani a napod!!

#4 valószínűleg troll válasznak szántad, de a mogyorókrém gyártó az egyik ami miatt esőerdőket vágnak ki, hogy pálmaolajat rakjanak a krémbe és nem azért, hogy jobb legyen a termék hanem a spórolás miatt!(mérlegelj mikor vásárolsz)

2019. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!