Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki a pultosként a...

Hogy bírjam ki a pultosként a munkahelyemen, ha van rajtam kb 25 kg fölösleg?

Figyelt kérdés

8-10 órákat dolgozunk naponta, de sokszor már a 8 órától is borzasztóan fájnak a lábaim. Puha futócipőben szoktam dolgozni. Van esetleg valami praktika, ami segíthet addig, amíg nem csökken a súlyom?


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. aug. 26. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináltatsz személyre szabott talpbetétet . vagy keresel munkacipőt . Sokfélét lehet kapni már.
2019. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem feltétlen a súlyodtól fáradsz el (attól is), hanem mert gyengék a törzsizmaid. Ha járnál valamilyen erősítő edzésre, ami a has, hátizmokat erősíti, már néhány alkalom után le se akarnál ülni soha. :) Azért nem javaslom, hogy otthon egyedül csinálj ilyen edzést, mert a gyakorlatokat helyesen kell csinálni, csak akkor használnak. Tehát nem az a lényeg, hogy megcsinálj eszetlenül 100 felülést, mert többet ártasz vele. Rajtam is van 20 kg felesleg, de amióta erősítek, simán végigállok egy négyórás rendezvényt, azelőtt meg két perc után már ülni akartam.
2019. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cipőt is cseréld le .
2019. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Súlyfelesleg nélkül is elfárad az ember a 10 órás ácsorgástól. Ezek nem normális alja munkakörülmények...
2019. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
rajtam nincs ennyi felesleg, én is futócipőben dolgozok 9 órákat, és én is elfáradok. 9 óra rohangálás, álldogálás után nincs az a láb ami ne fájna.
2019. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Csináltass egy normális talpbetétet mert 90% hogy ott vannak gondok és helyre kell tenni. Eleinte pocsék lesz, mert akkor fogja helyretenni a dolgokat, de utána jobb. Meg erősen állítom hogy a lábtartásod sem megfelelő, illetve nagyon gyengék az izmaid is. Egy erősítés kell neked, elsősorban mert a fogyás lassan megy, és ha lefogsz akkor sem fogja jobban bírni a lábad, sőt addigra teljesen kifog készülni. Ha mozgó munkát végeznél jobban bírnád ezt.
2019. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem jó a futócipő állásra. Vannak direkt erre való cipők, munkacipők.

De persze mindenképpen fárasztó. Főleg, ha csak most kezdted, és nem vagy az ilyen jellegű terheléshez szokva.

Én boltban dolgoztam diákként 10 órában. Első pár nap estére leszakadtak a lábaim. Aztán megszoktam.

2019. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy kérdés, hogy melyik részen fáj a lábad... Nem mindegyiknek ugyanaz az oka. Érdemes dokival is megnézetni
2019. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!