Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy egy életmód...

Hogy lehet hogy egy életmód tanácsadóról nem lehet sehol véleményt olvasni az interneten?

Figyelt kérdés
Van egy életmód tanácsadó, akinek a munkásságát régóta követem, és még az étrend megvételén is gondolkozok, de nagyon zavar és egyben elgondolkoztat, hogy csak és kizárólag az ő oldalán tudok véleményt olvasni, nyilván ott csak jót, és még az instás képei alatt is törlik őket. Hogy lehet az hogy nem lehet véleményt formálni valakiről, aki közismert életmód tanácsadó. Szerintem sokan tudják hogy kire gondolok.
2019. aug. 26. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán ő is tudja magáról hogy egy szélhámos.
2019. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs bizalom felejtsd el. Itt névtelenül ezerszer jobb tanácsokat kapsz és fizetni sem kell érte, sőt tolhatod a piros kezeket mindnek:) az mekkora móka:) nem is.
2019. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő az egyetlen, külföldi is van ilyen. Én nem adnék pénzt az étrendjéért (amúgy is van sajátom, ami nekem a legjobb, jó sokat olvastam és kipróbáltam pár dolgot, mire kialakult).
2019. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vettem tőle anno és finoman szólva nagyon nem jött be, nem véletlenül tilt meg járat le mindenkit, aki nem ajnározza. Innen gyakoriról az összes kérdést töröltette a nevével, ahol voltak vélemények (és nem voltak jók). Egy még fenn van a keresztnevével ha érdekel, de nem könnyű megtalálni.
2019. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, melyikre gondolsz, de ha a sokak által emlegetett N.A. akkor semmiképpen ne! Ne vegyél tőle. Kollyt sem ajánlom, mert az étrend nem személyreszabott (csak a makrók, de konkrétan minden ügyfele szinte ugyanazt az étrendet kapja), bár szerintem mindegyik tanácsadónál így van. Nekem aki bevált, az Dr. Juhász Dóra volt - nem tudom, ő készít-e még étrendeket, de nekem tényleg személyreszabott volt, előtte rengeteg kérdést feltett, kielemezte a táplálkozási naplómat stb. és asszem 15 000 Ft volt. Bezzeg Ramóna is aranyos, de neki sem valami személyreszabott (ismerősöm vett tőle). A többit nem ismerem. - Ezeket azért írtam le, hogy legyen vélemény. Engem igazából dühít ez az egész jelenség, konkrétan 4 napos “tanfolyammal” egyesek milliókat keresnek, és nem irigység, inkább az igazságérzetem zavarja. A dietetikusok éveket tanultak, és röhög a vakbelem mikor ezek a táplálkozás tanácsadók szólják le őket, mert hogy “egyetemen elavult a tudás” lol. Mert azon a 4 napos tanfolyamon a tananyagot a legújabb kutatásokból állították össze, külföldi egyetemek együttműködésével, igaz? Ne pénzeld őket, ígyis milliomosok már.
2019. szept. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Bezzeg Ramónát mindenki messziről kerülje, csak átveri az embereket… onnantól hogy benyeli a pénzt, hetekig nem válaszol az üzenetekre, nem küldi időben az étrendet, a “személyére szabott étrend” meg olyanokból áll kb hogy alma, pirítós… szóval egy csaló, csak lehúzza az embereket
2023. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!