Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Átlagos testalkatú lányok!...

Átlagos testalkatú lányok! Mekkora a derékbőségetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, tényleg átlagosak, nem olyanok, akik 175 cmvel 45 kilók, de nem is 75. Plusz legalább egy kicsit figyelnek az alakjukra.

2019. aug. 30. 08:44
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
177 cm, 66 kg, kb 72-74, de teljesen lapos a hasam, oda hízom utoljára.
2019. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

3as vagyok

mi az hogy a kilómhoz képest? 174 cm magas vagyok ehhez a súlyhoz, a bordáim kint vannak, a fenekem a problémás

és igen, sportolok, bár nem gondolom, hogy az izom nyomná azt a rengeteg súlyt

2019. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

3- as!!


Hát úgy, hogy én nyilván személyes és környezetembeli példákból indulok ki.


Eszerint én 177-8 cmvel vagyok 63 kg (ingadozik, tavalyelőtt 65 tavaly pedig 57 voltam, előbbi esetben túlsúlyos, utóbbiban pedig sovány, de az izomtomeg változása miatt természetesen nem egyértelmű h mi volt az izom és mi a háj.)


Nem vékony az alkatom, hanem örökölten izmosabb (amihez aktív sporttal hozzá is teszek) , ezért a centijeimhez képest nehéz a súlyom, mivel mint tudjuk, az izmos nehezebb.



Lényeg a lényeg, nem vagyok vékony alkat (mivel sajnos, ha én hízok, akkor nekem az izomra rakódik rá pluszba a háj, nem pedig az izom alakul hájjá) ennek ellenére aranylag csinosak tartom magam.



Viszont ha híznék, akár 3 kilóval nehezebb lennék, mint te, az nekem már nagyon nagyon rosszul nézne ki.


És ráadásul egy picivel alacsonyabb is vagy. Ezért gyanítom, hogy te is izmos típus lehetsz, mert ahhoz képest, hogy ahogy azt írtad, viszonylag vékony vagy, a sulyod sok. Ami egyáltalán nem baj, csak ezért kérdezem, hogy sportolsz - e. :))

2019. aug. 31. 11:44
 14/15 anonim válasza:

Na akkor a szüleim bsszák meg, még hogy nem vagyok kövér :D Más a 170+ centiével 62-63 kg, én meg az 158 centimmel vagyok ennyi :D


Na szóval...

158 cm a magasság, 63 kg, 84 cm derékbőség.

Hobbi szinten thai boxolok, és heti 2x vagy 3x konditeremben vagyok. Ott 2 órát sportolok.

2019. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Jó régi kérdés ), de te beteg vagy kérdező hogy 178 centihez 65 kg-ot túlsúlyosnak mondasz? Meg a 174 centis lány 65 kilóval is bőven normális. Menj pszichologushoz
2022. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!