Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet adni 6 hónap alatt...

Le lehet adni 6 hónap alatt 45kgt?

Figyelt kérdés

2019. szept. 27. 22:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%

Sok mindenen múlik.. hány kiló vagy, mennyire gondolod komolyan úgy értem mennyire tartod be a kaját-edzést.. Akkor a következő dolog hogy utána is folytatnia kell azt az új életmódot különben gyorsan visszajönnek a kilók..

Nekem lement egy hónap alatt 12kg, de úgy hogy amikor edzettem 85kg körül voltam, abbahagytam az edzést hosszabb időre, de a kaja mennyiség amit előtte ettem az megmaradt és nem égette el a testem ezért felmentem 95 fölé. Ezért nekem könnyebb volt amikor a kajára odafigyeltek és jól belehúztam az edzésbe egyáltalán nem volt gond leadnom. Viszont ha valaki nem mozog semmit és az évek alatt rakódik le a sok kiló akkor ott idő kell szinte minden egyes kilónak a ledolgozásához..

Ajánlom próbáld meg.. ha nem 45 hanem csak 20 megy le akkor is megéri , sokkal jobban fogod érezni magad, annyi plusz súlyt cipelni nagy teher..

2019. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Èn 3 ev alatt adtam le 32 kilót , 104 röl . Sok stagnálásos idöszakom volt , úgy hivtam , hogy pihenéses idöszak
2019. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

112kg vagyok.

Mindennap edzek 2 órát.

És 700 kaloriat viszek be.

Eddig sikerült leadnom 15kgt

2019. szept. 30. 10:15
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez szimplán kreténség így, de mindenkinek joga van úgy tönkretenni magát ahogy csak akarja.
2019. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
160 cm alatti vagy? Akkor esetleg megértem a szándékod, de akkor is nagyon keményen kell koplalni és edzeni (vagy nehéz fizikai munkát végezni). Ezenkívül borzasztóan ügyelni kell a táplálék összetételére, nehogy valamilyen kóros hiány alakuljon ki. Ajánlom a regenort mint fogyókúrás táplálékkiegészítőt, és a hozzá kapcsolható ketogén diétát. Zéró cukor szigorúan!! (sajnos a bolti élelmiszerek 90%-ában van cukor!)
2019. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is 45 kg de egy 20-30 meglesz!

Viszont ezt utána meg is kell tartani, lehet azzal már gondok lesznek ilyen gyor fogyás esetén

2019. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ezt úgyse bírod tartani 6 hónapig, előbb visz el a mentő.

ha meg csak trollkodsz, valami kreatívabbat....

2019. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Már bírom 3 hónapja. Nagy kitartásom van és okosan csinálom azért. Szerintem csak így lehet tényleg rendesen lefogyni!

És miután lefogyok is tartani fogom!

És az edzéseket is csinálni fogom.

165 centi vagyok egyébként.

2019. okt. 4. 10:54
 19/19 anonim ***** válasza:
18# nem,nem fogod se bírni se megtartani. .. És baromira nem csinálod okosan. De a te dolgod... Egész életedben nem éhezhetsz... Mert ez az, főleg, hogy mellette mozogsz... Én is túlsúlyos vagyok, de hülye nem, a kilók fel sem ilyen hamar jöttek.. Ekkora súlyból szépen beindulhatott, de nem fog sokáig tartani... Főleg, hogy ahogy fogysz még kevesebbet kéne enned.... A végén mennyit fogsz enni 0 kalóriát?
2019. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!